Wiedźmin – finałowy zwiastun serialu!

Miłośnicy białowłosego łowcy potworów już za tydzień zobaczą pierwsze odcinki serialu wyprodukowanego przez Netflix. Ten zaś podgrzewa atmosferę i publikuje niezapowiedziany, finałowy zwiastun.

Pierwszy odcinek serialu Wiedźmin zostanie zaprezentowany 20 grudnia. Tytułową rolę otrzymał Henry Cavill (znany z takich filmów, jak "Mission Impossible - Fallout" i "Liga Sprawiedliwości"), a w czarodziejkę Yennefer wcieli się Anya Chalotra ("A.B.C.", "Wanderlust"). Serial oparto na pięciotomowej sadze Andrzeja Sapkowskiego, w której centralną postacią - obok Geralta - jest Cirilla. W tej roli Freya Allan, która wystąpiła w filmach "Kraina bezprawia" oraz "The Third Day". A oto finałowy zwiastun, zapowiadający pierwszy sezon serialu:

Oczywiście Wiedźmin jest dostępny wyłącznie w serwisie Netflix. Oprócz wymienionej trójki aktorów, w pozostałych rolach zobaczymy m.in. Emmę Appleton jako Renfri, znaną z Gry o Tron Jodhi May jako królową Calanthe, a rola towarzysza Wiedźmina - Jaskra - przypadła Joeyowi Batey. Pojawi się również znany z House of Cards Lars Mikkelsen, wcielający w postać Stregobora. Jak myślicie, będzie hit czy raczej rozczarowanie?