Wiedźmin - przeklinająca maskotka Geralta już w sprzedaży

W amerykańskiej sieci Wallmart można kupić najnowszy gadżet związany z Wiedźminem. Pluszowa maskotka Geralta potrafi mówić, i to dość ostro.

fot. Walmart

Do premiery drugiego sezonu Wiedźmina zostały nieco ponad dwa miesiące. Twórcy rozpędzają się z akcjami promocyjnymi. W sieci pojawia się coraz więcej materiałów związanych z serialem. Możemy kupić także fizyczne gadżety ze świata "Wieśka". W amerykańskiej sieci Walmart pojawiła się pluszowa maskotka przedstawiająca Geralta, która ma niecodzienne funkcje.

Za 35 dolarów możemy kupić pluszowego wiedźmina, który wydaje z siebie różne dźwięki. Usłyszymy m.in. słynne "Hmmm", ale także rzeczy, których nie do końca powinniśmy cytować. W opisie zabawki możemy przeczytać, że niektóre funkcje mogą być nieodpowiednie dla dzieci. Co więcej, głosu maskotce udzielił sam Henry Cavill.

Zobacz również:

  • Wiedźmin 2 sezon - twórczyni ogłasza koniec etapu postprodukcji
  • Wiedźmin 2 sezon - przecieki, plotki, oficjalne informacje
  • Enola Holmes 2 - przecieki, plotki, oficjalne informacje [Aktualizacja 27.09.2021]

Ta pluszowa zabawka od JINX ma wiele do powiedzenia. Możesz usłyszeć najbardziej zapadające w pamięć linie dialogowe Białego Wilka. Ściśnij plusz, aby usłyszeć, jak chrząka, narzeka i recytuje inne cytaty z serialu. Nagrania to prawdziwy głos Henry'ego Cavilla!

Aktualnie maskotka jest sprzedawana tylko w USA. Nie pojawiły się żadne informacje, jakoby mogła trafić także na inne rynki.

Zobacz także: Epic Games Store - darmowe gry. W co zagramy w tym tygodniu?