Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

Zastanawiacie się, kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu „Wiedźmina”, kto znajdzie się w obsadzie i jaką historię tym razem opowie Netflix? Przekonajcie się, co wiemy o nowych odcinkach serialu.

fot. Netflix

"Wiedźmin" to amerykańsko-polski serial, który jest adaptacją cyklu książek fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Tytułowy wiedźmin, to w rzeczywistości Geralt z Rivii, którego codziennością jest zabijanie potworów. Akcję produkcji osadzono w inspirowanej średniowieczem krainie znanej jako Kontynent. Premiera drugiego sezonu produkcji odbyła się 17 grudnia, więc twórcy udostępnili materiał dodatkowy, który ma przybliżyć fanom, co się działo za kulisami powstawania kontynuacji.

Wiedźmin sezon 3

fot. Jay Maidment/Netflix

Wiedźmin

Lauren Schmidt Hissrich

Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podąża ścieżką przeznaczenia w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

 • Twórczyni: Lauren Schmidt Hissrich
 • Obsada: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Jodhi May, MyAnna Buring, Joey Batey, Eamon Farre, imi M Khayisa, Bjorn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, Lars Mikkelsen, Royce Pierreson, Wilson Mbomio Anna Shaffer
 • Gatunek: Fantasy, Dramat
 • Kategorie: Emocjonujący
 • Kategoria wiekowa: 16+

Data premiery

Koniec z plotkami i domysłami, Netflix wreszcie ujawnił oficjalną datę premiery 3. sezonu serialu Wiedźm. Kolejne przygody Geralta i towarzyszy zadebiutują na platformie już 29 czerwca. Warto tu jednak podkreślić, że wówczas otrzymamy jedynie część pierwszą trzeciego sezonu. Netflix przyzwyczaił nas już, że swoje największe produkcje rozbija obecnie na dwie części i nie inaczej będzie w przypadku Wiedźmina. Finałowe odcinki 3. sezonu serialu pojawią się na platformie 27 lipca.

Zobacz również:

Fabuła

Pierwszy sezon serialu został zrealizowany na podstawie wybranych opowiadań ze zbiorów "Miecz przeznaczenia" i "Ostatnie życzenie". Generalnie każdy fan, który miał już do czynienia z uniwersum wiedźmina, czy to w postaci książek, czy serii gier, wie, co się dzieje na ekranie. Niestety, dla zupełnie niezaznajomionych widzów pierwszy sezon posiada chaotyczną narrację powodującą problemy z połapaniem się w linii czasowej produkcji. Działo się to głównie ze względu na to, że producenci starali się prowadzić równolegle trzy przewodnie wątki mające miejsce na przestrzeni wielu lat bez żadnej chronologii. Dopiero w ostatnich odcinkach losy bohaterów się splotły, a tym samym, zrównały się w czasie.

Wiedźmin sezon 3

fot. Jay Maidment/Netflix

Naturalnie więc drugi sezon kontynuuje opowieść od tego momentu, przez co nie napotykamy już różnic w czasie, pomijając oczywiście retrospekcje. Teoretycznie więc problem poczucia chaosu powinien zniknąć, prawda? Otóż, niestety, nie. Jedno jednak trzeba oddać twórcom — historia Geralta z Rivii nie jest łatwa do ukazania za pomocą liniowej opowieści ze względu na liczne warstwy nakładających się kontekstów. Mimo to spróbowali po raz drugi i tym razem, porównując to z pierwszym sezonem, wyszło o niebo lepiej.

Wiedźmin sezon 3

fot. Jay Maidment/Netflix

Czego zaś możemy spodziewać się po trzecim sezonie produkcji? Na pewno kontynuacji niedomkniętych wątków. Na ten moment trudno jednoznacznie stwierdzić jakby mogło się to odbyć, skoro drugi sezon zakończył się tak burzliwie. Jedno wiemy na pewno, będzie się działo.

To, co wiemy na pewno to fakt, że twórcy zdecydowali się na jeszcze większe odejście od fabuły znanej z książek czy gier. Twórcy serialu w rozmowie z serwisem Screenrant powiedzieli:

Jesteśmy w trakcie kończenia ostatnich kilku odcinków, co jest super fajne. Nie sądzę, że jest to coś, co ktokolwiek wcześniej czytał lub widział w wiedźmińskim lore, więc myślę, że będzie to ekscytujące.

Dodali także:

To, w jaki sposób serial został oddzielony od gry wideo lub książek jest pewnego rodzaju pozwalaniem sobie na eksplorację innych fabuł i innych miejsc oraz innych tego typu rzeczy.

Aktorzy

W trzecim sezonie "Wiedźmina" z pewnością możemy liczyć na kontynuację ról głównych. Przede wszystkim na dużym ekranie pojawią się: Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). Poza nimi z pewnością zobaczymy: Joeya Bateya (Jaskier), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Annę Shaffer (Triss Merigold), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamona Farrena (Cahir), Toma Cantona (Filavandrel aén Fidháil), Mecia Simson (Francesca Findabair) oraz Wilsona Radjou-Pujalte (Dara).

Wiedźmin sezon 3

fot. Jay Maidment/Netflix

Aktualizacja 28.12.2021

Twórcy serialu udostępnili krótkie wideo, na którym można posłuchać showrunnerkę Laurę Schmidt Hissrich odpowiadającą na kluczowe pytania dotyczące drugiego i trzeciego sezonu serialu "Wiedźmin".

Showrunnerka Wiedźmina Lauren Schmidt Hissrich odpowiada na wszystkie palące pytania z drugiego sezonu, w tym wyjaśnia więcej szczegółów dotyczących ujawnienia Emhyra, jak wyglądały przygotowywania Dijkstry i Filippy Eilhart do drugiego sezonu oraz jak serial ma wpływ na nadchodzący prequel "Wiedźmin: Rodowód krwi". Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby dowiedzieć się, czego można się spodziewać po premierze 3. sezonu Wiedźmina.

Lauren Hissrich o postaciach kobiecych w Wiedźminie

W rozmowie z 1883 Magazine showrunnerka Wiedźmina Lauren S. Hissrich potwierdziła, że szczególną rolę przykłada do postaci kobiecych w serialu. Jak sama mówi, uwielbiała je już w trakcie czytania książek.

Uważam, że postacie kobiece u Sapkowskiego są niesamowicie silne. Są przedstawiane w sposób, którego nie widziałam jeszcze w fantastyce. Nie są wyidealizowane. Nie są idealne. Ich wady prowadzą do ich największych atutów. Myślę, że to naprawdę piękna reprezentacja kobiet. Chciałam wziąć te kobiety i upewnić się, że pozostaną w centrum naszych historii obok Geralta. Choć były silne, nie zawsze były przedstawiane ze swojej własnej perspektywy. Zostały przedstawiane przez Geralta. To tylko kwestia punktu widzenia narratora. Wchodząc jako kobieta, która opowiada historię, chciałam się upewnić, że obiektyw jest skierowany na nie w równym stopniu co na Geralta, ponieważ mocno wierzę, że im ciekawsze są wszystkie nasze postacie, tym lepsze są ich interakcje.

Możemy się spodziewać, że w 3 sezonie Wiedźmina postacie kobiece odegrają jeszcze większą rolę. Wiemy np. że Lauren Hissrich chce pokazać w kontynuacji więcej wątków LGBTQ+, które mają dotyczyć m.in. Filippy Eilhart. Co więcej, odważniej przedstawiony ma być także temat seksualności Ciri.

Preprodukcja 3 sezonu rusza [Aktualizacja 28.01.2022]

Osoby pracujące nad 3 sezonem Wiedźmina powoli zaczynają zjeżdżać się do Wielkiej Brytanii w celu rozpoczęcia prac nad serialem. W jednym z wpisów na Facebooku, Tomasz Bagiński potwierdził swoją obecność podczas prac nad widowiskiem.

Żegnam Budapeszt. Witam Londyn. Gdzie są moje wakacje? Serio, po S03 znikam ze świata na miesiąc. Czas się zachować jak polski celebryta i zacząć pisać odklejone wrzutki fejsbukowe z hamaka na Zanzibarze. Na razie pozdrawiam rodaków mieszkających w okolicach Windsoru i Ascot, bo pewnie tam będzie można natknąć się na moją łysą głowę w najbliższym czasie.

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

Facebookowy wpis Tomasza Bagińskiego (fot. Facebook/Tomek Bagiński)

W 3 sezonie pojawi się przeciwnik dobrze znany fanom książek [Aktualizacja 17.02.2022]

W 3 sezonie Wiedźmina możemy zobaczyć kolejnego przeciwnika, który jest doskonale znany fanom książek. Chodzi konkretnie o Ralfa Blundera, znanego także jako "Profesor". To on w "Czasie pogardy" wraz ze swoimi ludźmi ścigał Ciri i Yennefer. Profesora mogliśmy zobaczyć też w pierwszej części gry od CD Projekt RED.

Te informacje nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez twórców. Serwis Rednian Intelligence udostępnił krótki fragment skryptu, który prawdopodobnie pochodzi z przesłuchań do roli. Mozę to świadczyć o tym, że Netflix dopiero szuka aktora, który wcieli się w tą postać.

10 nowych postaci w 3 sezonie! [Aktualizacja 21.02.2022]

Serwis Redanian Intelligence podzielił się listą nowych postaci, które pojawią się w 3 sezonie Wiedźmina. Aktualnie trwają poszukiwania aktorów, którzy odegrają role.

 • Marylebone - Marylebone jest opisywana jako osoba, która "posiada nie tylko ostry jak brzytwa dowcip, ale także szybkie ostrze. Jej wiek zaprzecza jej doświadczeniu, ponieważ została zmuszona do szybkiego dojrzewania i uczenia się, jak przetrwać w okrutnym świecie".
 • Picadilly - opisywany jako "człowiek, który zajmuje drugie miejsce na tronie, ale wydaje się bardziej skłonny do stylu życia gracza niż polityka. Chociaż wydaje się beztroski, jest dość sprytny w strategii i niewzruszony".
 • Angel (Aplegatt) - opisywany jako mężczyzna w średnim wieku, który jest już zmęczony tym, co zobaczył. Do tej pory był posłańcem konnym. Na pewnym etapie życia usłyszał "coś, co zrewolucjonizowało jego poglądy".
 • Maida Vale - potężna kobieta, członkini grupy, z którą lepiej nie zadzierać. Maida Vale to prawdopodobnie znana z książek MArgarita Laux-Antille.
 • Parsons - dziewczyna, która będzie prawdopodobnie "fałszywą Ciri", politycznym pionkiem na usługach Emhyra.
 • Greenwitch - do tej roli poszukiwany jest dwudziestokilkuletni aktor. Redanian Intelligence twierdzi, że może to być Giselher, lider Szczurów, którego życie zostanie pokazane na początku "kariery".
 • Hampstead - kobieta, która tkwi w małżeństwie pozbawionym miłości. Prowadzi dworskie życie, jednak nikt nie zwraca uwagi na jej opinie. Według Redanian Intelligence może to być Hedwig z Malleore, żona Vizimira i królowa Redanii.
 • Euston - do roli poszukiwana jest dwudziestokilkuletnia aktorka. Pokojówka, która z wyglądu jest nieśmiała, jednak z charakteru zabójczo nieprzewidywalna.
 • Victoria - Victoria została opisana bardzo krótko. Wolny duch, której temperament jest bardzo gorący, jednak jest przy tym niesamowicie życzliwa.
 • Richmond - dziewczyna, która jest muzykiem i zarabia na życie sprzedając instrumenty.

Znamy nazwiska dwóch reżyserów 3 sezonu Wiedźmina [Aktualizacja 22.02.2022]

Poznaliśmy nazwiska dwóch reżyserów, którzy będą zaangażowani w proces tworzenia 3 sezonu Wiedźmina. Pierwszy z nich to Stephen Surjik, który miał już okazję pracować przy serialu. To on wyreżyserował m.in. otwierający odcinek 2 sezonu o nazwie "Ziarno prawdy", który jest przez wiele osób określany mianem najlepszego epizodu całej serii. Surjik wcześniej pracował także przy takich produkcjach jak Umbrella Academy czy Daredevil.

Kolejny reżyser jest zupełnie nowy w obsadzie twórców Wiedźmina. Loni Peristere nie miał wcześniej zawodowej styczności z uniwersum Geralta, jednak w przeszłości pracował przy takich produkcjach jak m.in. Seria niefortunnych zdarzeń, Banshee czy American Horror Story.

Te dwa nazwiska to zapewne jeszcze nie koniec. W poprzednie dwa sezony było zaangażowanych po 4 głównych reżyserów. Możemy się spodziewać, że w przypadku trzeciego sezonu będzie podobnie. Na kolejne informacje musimy jednak jeszcze poczekać.

Twórcy udostępnili także na Twitterze zakulisowy materiał, który pokazuje, w jaki sposób tworzone są bestie i charakteryzacja na potrzeby serialu.

Kolejna aktorka dołączyła do obsady [Aktualizacja 15.03.2022]

Do obsady 3 sezonu Wiedźmina dołączyła młoda, początkująca aktorka Safiyya Ingar. W związku z tym, że prace nad nową serią są jeszcze w okresie preprodukcyjnym, wiele rzeczy owianych jest tajemnicą. Podobnie jest z rolą, w jaką wcieli się Saffiya. Jednak według serwisu Redanian Intelligence, aktorka może wcielić się w postać Milvy. Dołączyła ona do Geralta w momencie, kiedy ten wyruszył na poszukiwanie Ciri.

Zdjęcia na planie 3 sezonu rozpoczęte [Aktualizacja 30.03.2022]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ekipa filmowa pojawiła się na planie kolejnego sezonu Wiedźmina. Pojawiły się doniesienia, że zostali zauważeni w Słowenii. Co więcej, Henry Cavill na swoim koncie na Instagramie dodał zdjęcie przedstawiające serialową Płotkę. Zdjęcia do nowej serii mają potrwać do jesieni.

Netflix publikuje pierwsze zdjęcie z planu [Aktualizacja 4.04.2022]

Na swoich kontach w serwisach społecznościowych Netflix opublikował pierwsze zdjęcie z planu trzeciego sezonu Wiedźmina. Od teraz możemy już oficjalnie mówić, że produkcja ruszyła pełną parą. Tak jak informowaliśmy kilka dni temu, zdjęcia mają potrwać do jesieni.

Nowe zdjęcia z planu 3 sezonu [Aktualizacja 8.04.2022]

W serwisie Redanian Intelligence pojawiły się nowe zdjęcia z planu trzeciego sezonu Wiedźmina. Zostały one wykonane na chorwackiej plaży Zala Stara Baska.

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Nel Pavletic/Pixsell

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Nel Pavletic/Pixsell

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Nel Pavletic/Pixsell

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Nel Pavletic/Pixsell

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Nel Pavletic/Pixsell

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Nel Pavletic/Pixsell

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Nel Pavletic/Pixsell

Netflix przedstawia nowych aktorów [14.04.2022]

Netflix przedstawił właśnie nowych aktorów, jacy pojawią się w trzecim sezonie Wiedźmina. Na ekranach zobaczymy:

 • Robbie Amell - Gallatin
 • Meng'er Zhang - Milva
 • Hugh Skinner - książe Radovid
 • Christelle Elwin - Mistle

Nowe zdjęcia z planu [26.04.2022]

W serwisie Redanian Intelligence pojawiły się nowe zdjęcia z planu 3 sezonu Wiedźmina. Fotografie zostały wykonane w okolicach Strawberry Hill Pond. Przedstawiają one wątek święta Belleteyn, który został wcześniej pominięty.

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Zdjęcie dodał także Steve Graub, jeden z producentów serialu.

Nowe aktorki na planie serialu. Czy to potężne czarodziejki? [18.05.2022]

Na planie 3 sezonu Wiedźmina zostały zauważone dwie nowe aktorki. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis Redanian Intelligence, zagrają one potężne czarodziejki.

 • Safiyyi Ingar - Keira Metz
 • Rochelle Rose - Margarita Laux-Antilla

Wcześniej pojawiały się informacje, że Safiyyi Ingar może zagrać postać Milvy, jednak ta rola została obsadzona przez Meng'er Zhang.

Walka Geralta z Vilgefortzem w 3 sezonie [27.06.2022]

Serwis Redanian Intelligence potwierdził, że w 3 sezonie dojdzie do walki Geralta z potężnym czarodziejem Vilgefortzem. Skąd to wiadomo. W sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają prace nad tą sceną. Aktualnie serial kręcony jest w Walii.

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

fot. Redanian Intelligence

Vilgefortz to potężny czarodziej, który był przywódcą magów w II bitwie o Sodden.

Polka zagra w 3 sezonie Wiedźmina! Nowe informacje z planu [05.07.2022]

Serwis Redanian Intelligence opublikował nowe informacje na temat obsady trzeciego sezonu Wiedźmina od Netflix. W serialu zobaczymy 6 nowych twarzy. Jedną z aktorem jest nasza rodaczka, Michalina Odrzańska, którą możemy znać z takich produkcji, jak m.in. Pajęczyna, Obywatel Jones, Miasto 44 czy Córki Dancingu. Nie ma niestety więcej szczegółów dotyczących roli. Wiadomo jedynie, że zagra jedną z czarodziejek. Kto nowy pojawi się w Wiedźminie?

 • Ryan Hayes
 • Michalina Olszańska
 • Kate Winter
 • Martyu Ellis
 • Harvey Quinn
 • Poppy Almond
redanian_intelligence

Nowa obsada 3 sezonu Wiedźmina (fot. Redanian Intelligence)

To jednak jeszcze nie koniec nowości. W sieci pojawiły się także zdjęcia, które zdradzają, że w 3 sezonie dojdzie do walki Geralta, Ciri i Yennefer przeciwko Rience'owi. Na zdjęciach możemy zobaczyć ślady ognia, które są charakterystycznym stylem walki czarodzieja. Co ważne, w książkach nie doszło do tej konfrontacji.

Prace na planie wstrzymane. Henry Cavill zachorował na COVID [27.07.2022]

Zdjęcia do 3 sezonu Wiedźmina miały zakończyć się w sierpniu. Ekipa powoli zbliżała się do prac nad jedną z najważniejszych sekwencji, czyli zamachu w Thanedd. Po weekendowej przerwie zdjęcia miały być wznowione, jednak do tego nie doszło. Początkowo przyczyny nie były znane, jednak pojawiły się plotki o tym, że Henry Cavill zaraził się COVIDEM. Serwis Redanian Intelligence, powołując się na swoje źródła potwierdził te informacje. Nie wiadomo, kiedy prace na planie zostaną wznowione. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej i przerwa nie będzie powodem znacznego przesunięcia daty premiery.

Henry Cavill wrócił na plan [16.08.2022]

Po obowiązkowej, dwutygodniowej przerwie po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na COVID-19 Henry Cavill powrócił na plan serialu. Zdjęcia, które początkowo miały zakończyć się 26 sierpnia nieco się wydłużą. Zakończenie prac na planie zaplanowane jest na połowę września.

Zakończono prace na planie 3 sezonu Wiedźmina! [9.09.2022]

To już oficjalne. Prace na planie 3 sezonu Wiedźmina od Netflix zostały zakończone. Z tej okazji Henry Cavill wydał specjalnie oświadczenie, w którym podziękował całej ekipie. Aktor wcielający się w postać Geralta napisał:

Co to był za sezon! Chciałem tylko podziękować wam wszystkim za determinację i poświęcenie w trakcie ciężkich zdjęć. Mam nadzieję, że wszyscy dostaniecie teraz trochę zasłużonego odpoczynku.

Z poważaniem

Henry Cavill.

cavill

Podziękowania dla ekipy od Henry'ego Cavilla (fot. Redanian Intelligence)

Oznacza to, że kolejna odsłona przygód Geralta z Rivii wchodzi teraz w okres postprodukcji. W przypadku poprzednich sezonów ten etap zajmował twórcom odpowiednio 6 i 7 miesięcy. Premiery możemy się w takim razie spodziewać w okolicach połowy 2023 roku.

Henry Cavill rezygnuje z roli Wiedźmina! [30.10.2022]

Świat obiegła niesamowita wiadomość. Henry Cavill poinformował, że 3 sezon Wiedźmina będzie ostatnim, w którym wcieli się w rolę Geralta z Rivii. Aktor nie powiedział tego wprost, jednak najprawdopodobniej decyzja spowodowana jest jego powrotem do roli Supermana. W oficjalnym oświadczeniu Netflixa możemy przeczytać:

To już oficjalne: Wiedźmin powraca w 4 sezonie, a Henry Cavill przekaże swoje miecze Liamowi Hemsworthowi, nowemu Geraltowi z Rivii po 3 sezonie.

Sam aktor także przekazał fanom kilka słów. W jego oświadczeniu przeczytamy m.in.:

Moja podróż jako Geralt z Rivii była wypełniona zarówno potworami, jak i przygodami, i niestety, odłożę mój medalion i moje miecze od 4. sezonu. W moim zastępstwie fantastyczny Liam Hemsworth przejmie płaszcz Białego Wilka.

Wiedźmin doczeka się kolejnego spin-offu

Redakcja serwisu Redanian Intelligence poinformowała, że serialowy Wiedźmin od Netflixa doczeka się kolejnego spin-offu. Projekt nosi roboczą nazwę Riff Raff, a zdjęcia będą nagrywane w RPA. Opowieść ma skupić się na początku Szczurów, jeszcze przed tym, jak spotkali się z Ciri. Serwis zaznacza, że przedstawione wydarzenia nie zostały opisane w książkach Sapkowskiego. Premiera ma odbyć się w okoliach lata przyszłego roku. Czy kolejny serial przyjmie się lepiej niż Rodowód Krwi? Czas pokaże.

3. sezon Wideźmina z nowy plakatem promocyjnym, już niebawem poznamy dokładną datę premiery? [25.04.2023]

Netflix rusza z kampanią promocyjną 3. sezonu serialu Wiedźmin. Za pośrednictwem oficjalnego konta na Twiterze opublikowano nowy plakat promocyjny, na którym widzimy przytulonych Geralta, Ciri i Yennefer. To jednak nie wszystko. Przy okazji przekazano krótką wiadomość: "Hold tight. 'Til tomorrow." (Trzymajcie się. Do jutra.), co wyraźnie sugeruje, że już dzisiaj - 25 kwietnia, otrzymamy kolejne informacje na temat serialu. Fani widowiska nie mają wątpliwości, że chodzi najprawdopodobniej o rozbudowany zwiastun 3. sezonu bądź konkretną datę premiery (możliwe nawet, że jedno i drugie).

Plakat 3. sezonu serialu Wiedźmin

Cóż, obecnie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści od Netflixa. Możecie być pewni, że gdy tylko te się pojawią, to artykuł ten zostanie zaktualizowany.

Wiedźmin sezon 3 z oficjalną datą premiery i nowym zwiastunem. Będą dwie części! [26.04.2023]

Zgodnie z naszymi przewidywaniami Netflix ujawnił datę premiery 3. sezonu serialu. Do przygód Geralta powrócimy już 29 czerwca. Niestety, nie od razu zobaczymy wszystkie odcinki. Netflix postanowił podzielić 3. sezon Wiedźmina na dwie części. Druga zadebiutuje 27 lipca. Streamingowy gigant postanowił nam nieco umilić oczekiwanie i zaprezentował nam również najnowszy zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.

Warto przypomnieć, że sezon 3 serialu Wiedźmin będzie ostatnim, w którym w rolę Geralta wcieli się Henry Cavill. Jego następcą zostanie Liam Hemsworth.

Wiedźmin, sezon 3., część 2. Jest nowy zwiastun! (13.07.2023)

Druga część 3. sezonu Wiedźmina pojawi się jeszcze w tym miesiącu, a Netflix – by osłodzić widzom oczekiwanie – właśnie zaprezentował zapowiedź nowych odcinków:

Zobacz także: Wiedźmin, sezon 3 – kiedy odcinek 1.? Harmonogram premier


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: