Wiedźmin - takiego Geralta jeszcze nie znaliście

Już tej jesieni, każdy będzie mógł mieć własnego Wiedźmina w pokoju, a to za sprawą nowej figurki kolekcjonerskiej od McFarlane Toys.

Wiedźmin 3 geralt

Wiedźmin Geralt ma dla was prezent

Śmiało możemy stwierdzić, że Geralt z Rivii stał się naszym towarem eksportowym. Popularność polskiego bohatera nie słabnie, seria książek Andrzeja Sapkowskiego, gry od CD Projekt RED, a ostatnio serial Netflixa sprawiły, że Geralta wymienia się jednym tchem obok najbardziej kultowych postaci współczesnej popkultury. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej firm chce wykorzystać popyt na "Białego Wilka". McFarlane Toys zapowiedziało właśnie nową kolekcjonerską figurkę, tym razem przedstawiającą Geralta z Rivii.

Na opublikowanym zdjęciu widzimy, że twórcy statuetki inspirowali się materiałami promocyjnymi z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Geralt trzyma bowiem w ręce specyficzny "pakunek" składający się z głów pokonanych potworów. Na plecach Wiedźmina spokojnie spoczywają już dwa miecze - srebrny i stalowy. Figurka będzie mierzyć 30 cm wysokości, a wyceniono ją na niecałe 40 dolarów (~ 150 zł).

Wiedźmin Geralt

Wiedźmin Geralt od McFarlane Toys

Statuetka trafi do sprzedaży już tej jesieni, przedsprzedaż ma wystartować w październiku. Warto dodać, że McFarlane Toys to doświadczona firma, która specjalizuje się w dostarczaniu gadżetów związanych z popularnymi markami jak choćby: Doom, Titanfall 2, Mass Effect czy ostatnio Cyberpunk 2077.

Zobacz również: PC gaming umiera? Nic bardziej mylnego!