Wiedźmin teraz również na iPhone

Długo przyszło czekać sympatykom sprzętu Apple, aż najnowsza odsłona serii Wiedźmin zawita na urządzenia z systemem iOS. Na szczęście, czas oczekiwania dobiegł właśnie końca.

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści" to ostatnia pełnoprawna historia od CD Projekt RED umieszczona w uniwersum Wiedźmina. To nietypowe połączenie gry karcianej, przygodowej, RPG i strategicznej, jest od dzisiaj dostępne na urządzeniach z systemem iOS.

Twórcy zadbali o zupełnie nowy interfejs i ulepszone sterowanie (dedykowane panelom dotykowym). Co istotne, nowa wersja gry wspiera "zapisy w chmurze", co oznacza, że bez problemu możemy przenosić nasze postępy pomiędzy urządzeniami mobilnymi a PC i na odwrót.

Dodatkowo, gracze którzy zakupią i ukończą "Wiedźmińskie opowieści" mogą liczyć na dodatkową zawartość do gry karcianej GWINT, w tym m.in. unikalne ozdoby i 20 kart.

Przypomnijmy, w grze "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" wcielamy się w Meve – królową Lyrii i Rivii, która musi zebrać armię i stawić czoła wojskom Nilfgardu. Gra posiada rozbudowaną kampanię fabularną z licznymi zadaniami pobocznymi. Świat gry jest ukazany w rzucie izometrycznym, a gracze muszą nie tylko gromadzić surowce i dbać o swoją armię, ale również toczyć bitwy (w postaci karcianych pojedynków). "Wiedźmińskie Opowieści" mogą zapewnić nawet 30 godzin zabawy.

Wojna krwi Wiedźmińskie Opowieści

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści" są obecnie dostępne również na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. W planach jest również wersja gry na Androida.

Zobacz również: Valorant - do gry trafi skórka broni za blisko 400 złotych