Wiedźmin w sklepach!

Gry Wiedźmin nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pierwszy projekt nowego polskiego studia CD Projekt RED na długo przed premierą określony został mianem "megahitu". Dopiero teraz jednak, po oficjalnej premierze, gracze mogą osobiście przekonać się jaka jest prawdziwa wartość "Witchera".

Oficjalna premiera Wiedźmina odbyła się w iście amerykańskim stylu. Dziś w nocy, w kilku salonach sieci Empik (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław), zorganizowane zostały specjalne uroczystości uświetniające premierę gry. Wśród licznych atrakcji, które czekały na najbardziej zagorzałych fanów, znalazły się koncerty, konkursy, a nawet wystawa broni.

Od dziś Wiedźmina można już nabyć we wszystkich sklepach na terenie całego kraju. W skład edycji podstawowej wchodzą: DVD z grą, dysk bonusowy z licznymi materiałami dodatkowymi (wideo, tapety, concept arty i inne), soundtrack na oddzielnej płycie, poradnik, opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego, mapa świata oraz mapa Wyzimy.

Cena zestawu ustalona została na poziomie 99,90 złotych. Już teraz wiadomo jednak, że grę można nabyć taniej. Specjalne promocje przygotowali m.in. sklep internetowy gram.pl oraz salony sieci Saturn i Media Markt.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Wiedźmina.

Zobacz również:

Wiedźmin od kuchni. Tajemnice projektu i wywiad z twórcami

Co po Wiedźminie? Zdradzamy kilka sekretów...

Znamy oficjalne wymagania Wiedźmina!

Aktualizacja: 26 października 2007 14:05

Z naszych zasobów możecie pobrać już pierwszy patch do Wiedźmina.


Zobacz również