Wiedźmin - zobacz najlepsze reakcje widzów na koniec 2 sezonu

Premiera 2 sezonu serialu "Wiedźmina" już za nami. Nie da się ukryć, że reakcje widzów są różne. Wybraliśmy więc najciekawsze tweety i komentarze, by podsumować debiut tej niesamowitej produkcji Netflixa. Uwaga na spoilery!

"Wiedźmin" to amerykańsko-polski serial, który jest adaptacją cyklu książek fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Akcję produkcji osadzono w inspirowanej średniowieczem krainie znanej jako Kontynent, a tytułowy wiedźmin to w rzeczywistości Geralt z Rivii. Mężczyzna, spędzający życie na walce z potworami, zostaje pewnego dnia wplątany w wydarzenia, które zaważą na losach świata. Przeczytajcie naszą recenzję drugiego sezonu, tutaj.

Wiedźmin sezon 2

fot. Jay Maidment/Netflix

Siedemnastego grudnia o 9:00 odbyła się premiera 2 sezonu serialu "Wiedźmin". Przypominamy, że ostatnie odcinki poprzedniej części zakończyły się niezwykle brutalnie i niespodziewanie, w końcu miejsce miała bitwa pod Sodden. Jak się okazuje, kontynuacja produkcji wywołała w fanach rozmaite i skrajne emocje, których upust możemy obserwować drogą tweetów i memów. Oto najlepsze z nich:

Tak, pewną tendencję do "witcher mode" można było zaobserwować wśród fanów platformy Netflix od tygodnia.

Zobacz również:

Jesteśmy pewni, że melodia "Toss a coin to your witcher" przebija popularnością wiele kolęd w tym roku.

Nie zdradzimy, o co chodzi, ale reakcję mieliśmy podobną!

Geralt bez Płotki# to jak redaktor bez klawiatury!

Wy też to zauważyliście?