Wielbicielka w R2

Na 31 marca zaplanowano w R2 premierę DVD młodzieżowego dreszczowca "Wielbicielka". Opowieść o psychopatycznej fance pewnego utalentowanego pływaka wzbogacona zostanie pokaźnym zbiorem dodatków.

Akcja dzieje się w USA - bohaterem filmu jest Ben Cronin, który w sumie nie powinien narzekać na swoją sytuację - jest utalentowanym pływakiem (trener wróży mu karierę olimpijską), ma wspaniałych przyjaciół i kochającą dziewczynę Amy. Niestety, spokój Bena skończy się wraz z pojawieniem się niejakiej Madison.

Otóż Madison Bell postanawia zdobyć Bena za wszelką cenę - jej namiętność przeradza się w niebezpieczną obsesję. Dziewczyna krok po kroku osacza naszego bohatera: niweczy jego szanse na zdobycie upragnionego stypendium, sprawia, że traci pracę w szpitalu i próbuje rozbić jego związek z Amy. Wkrótce staje się jasne, że nie cofnie się przed niczym - nawet przed morderstwem.

Film uzupełniony zostanie licznymi dodatkami - wśród nich znajdą się m.in. komentarze odtwórców głównych ról (Jesse Bradforda and Eriki Christensen) oraz reżysera, Johna Polsona, wycięte sceny (w tym znacznie wydłużona scena finałowa), zwiastun kinowy oraz spoty radiowe i telewizyjne.