Wielka aktualizacja Google TV 2.0 - co w niej znajdziemy?

Google zaktualizowało Google TV. Usługa koncernu z Mountain View otrzymała wsparcie dla aplikacji z Androida, które zostały zoptymalizowane do działania na dużych ekranach telewizorów.

Google TV

Aktualizacja Google TV nie tylko dodaje nowe funkcje takie jak obsługa aplikacji z Androida, ale również rozwiązuje irytujące niedoskonałości poprzedniej wersji.

Wielka aktualizacja Google TV  2.0 - co w niej znajdziemy?

Google TV

Aktualizacja Google TV - co nowego?

Google TV 2.0 wykorzystuje menu pojawiające się na dole ekranu jako główne narzędzie nawigacyjne. Ekran z aplikacjami wreszcie przypomina ten z tabletów z systemem Android Honeycomb. Ulepszono też aplikacje YouTube. Przełączanie się pomiędzy filmami jest bardzo szybkie, niczym przełączanie kanałów w telewizorze. Poprawiono też główny grzech Google TV - niewygodne wyszukiwanie treści. Teraz mamy więcej kategorii wyszukiwania np. gatunkami, jakością, ceną itd.

Zobacz również:

Wielka aktualizacja Google TV  2.0 - co w niej znajdziemy?

Google TV

Google TV nie może się przebić

Google TV zaprezentowano rok temu na platformach Sony Internet Video i Logitech Revue, ale niestety rynek przyjął je chłodno. Do tej pory Google TV nie budzi zainteresowania wśród klientów. Czy nowa aktualizacja pomoże zdobyć popularność. Trochę w to wątpię, bo właściwie co daje nam ta platforma Google TV? Póki co to rozwiązanie nie daje jakiejś nowej jakości. Ale pożyjemy zobaczymy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: