Wielka impreza z Battlefield 2!

Jak wiecie, gaming to nie tylko gry, turnieje, zwycięstwa i porażki, ale przede wszystkim wspaniali ludzie poświęcający się swojej pasji. Właśnie dla nich, 9 września 2006 roku (sobota), w warszawskim centrum rozrywki "Hula-Kula", odbędzie się impreza pod nazwą (V)GAMES PARTY połączona z turniejem Battlefield 2 Infantry.

Wielka impreza z Battlefield 2!
Na przybyłych czeka prawdziwa moc atrakcji. (V)GAMES PARTY ma zapoczątkować tradycję spotkań miłośników Battlefield 2 z całej Polski.

Będziecie mieli okazję do zobaczenia najlepszych graczy w akcji, podyskutowania z nimi czy chociażby poznania siebie nawzajem.

Impreza podzielona będzie na dwie części. Przedpołudniową, w trakcie której odbędą się eliminacje do wieczornego finału turnieju oraz wieczorną (godz. 18:00), okraszoną finałem turnieju BF2 oraz licznymi konkursami i atrakcjami dla gości.

Wydarzenie na pewno zgromadzi wielu przedstawicieli sceny BF2. Dojdzie m.in. do reaktywacji ZBOWiDu, organizacji kombatanckiej, do której "wcieleni" zostaną weterani i ludzie zasłużeni dla rozwoju sceny w Polsce.

Rozgrywki prezentowane będą na kilku dużych ekranach, umożliwiając obserwowanie meczy wszystkim przybyłym tego dnia do klubu "Hula-Kula".

Do dyspozycji oczekujących na swoją rozgrywkę będą tory bowlingowe, bilard, dart i inne atrakcje charakterystyczne dla klubu. Pojawi się także kilkanaście stanowisk PS2 z grami.

Ostateczne listy zgłoszonych drużyn, informacje o sponsorach i nagrodach oraz inne fakty dotyczące imprezy zostaną podane już wkrótce.

Zasady turnieju:

Na 24 wysokiej klasy komputerach rozegrany zostanie turniej w trybie Infantry (4 vs 4) prowadzony i komentowany przez znawców gry.

Komputery umieszczone będą w oddzielnej klimatyzowanej sali znajdującej się tuż przy torach bowlingowych. Podłączony do spectatora system wizyjny umożliwi oglądanie rozgrywek wszystkim gościom w centrum Hula-Kula.

Turniej składać się będzie z części eliminacyjnej (11.00-18.00), w której, po uprzednim zarejestrowaniu, może wziąć udział każdy chętny oraz finałowej (18.00-24.00), w której wezmą udział najlepsi gracze z eliminacji oraz zaproszone najlepsze teamy z całej Polski.

Rejestracja drużyn:

Zapisy do rundy eliminacyjnej odbędą się w dniu imprezy - g. 10:00-11:00. Można również dokonać rejestracji wstępnej (do dnia 1 września br.). Teamy zgłoszone w ten sposób będą mogły zostać rozstawione w drabince eliminacji bądź finałowej.

Rejestracji wstępnej można dokonać wysyłając mail zawierający nazwę drużyny oraz dane osobowe lidera i jej członków, wraz z używanymi nickami na adres [email protected] Rejestrację wstępną należy potwierdzić w dniu imprezy podczas porannych zapisów.

Adres:

(V)GAMES PARTY odbędzie się w "Rodzinnym Centrum Rozrywki HULAKULA" na ulicy Dobrej 56/66, 00-312 Warszawa (Budynek Biblioteki Uniwersyteckiej - poziom: -1).

Więcej informacji, listy zgłoszonych drużyn, pytania i odpowiedzi na forum Battlefield.pl i forum BFCentral.pl.