Wielka obsuwa nowego Splinter Cell

Nowa część serii #Splinter Cell# zalicza właśnie rekordową obsuwę. Gra zapowiadana na marzec ukaże się dopiero we wrześniu. Dowiedzieliśmy się także, że #Double Agent# trafi jednocześnie na wszystkie dostępne na rynku platformy, łącznie z nowym Xboxem.

Wielka obsuwa nowego Splinter Cell

Splinter Cell Double Agent

Ubisoft w swym oficjalnym oświadczeniu poinformował, iż programiści nie zdążą stworzyć w pełni wartościowej produkcji w tak krótkim czasie (pierwotnie premiera przewidziana była już na marzec tego roku).

Oczekiwania związane z nowym SC są tak ogromne, że twórcy woleli nie ryzykować klapy swej sztandarowej produkcji i maksymalnie ją dopracować.

Tym razem super agent, Sam Fisher, zostanie wyrzucony ze swojej organizacji szpiegowskiej. Oczywiście jest to tylko przykrywka. Fisher trafi do więzienia jako niebezpieczny terrorysta, dzięki czemu będzie mógł nawiązać kontakt z członkami pewnej organizacji, która (jak zawsze) zamierza przejąć kontrolę nad światem.

Dalej będziemy już mieli wszystko to, z czego słynęły poprzednie części Splinter Cell, czyli masę akcji w najlepszym wydaniu. Nie zabraknie też skradania się, atakowania wrogów z ukrycia, szpiegowskich gadżetów i mistrzowsko prowadzonej fabuły, rodem z najlepszych filmów political-fiction.