Wielka premiera Apple już dziś, o jaki produkt chodzi? Apple Car czy iPad?

Tim Cook zapowiedział wczoraj, że Apple wprowadzi dziś na rynek nowy produkt. Czy to dawno oczekiwane znaczniki AirTags lub nowy model iPada?

Styczeń co roku w branży technologicznej jest miesiącem premier. Targi CES sprzyjają organizowaniu dodatkowych konferencji prasowych, na których prezentowane są nowe urządzenia. Spodziewamy się, że firma Apple w niedalekim czasie zapowie własne wydarzenie. Powinniśmy na nim zobaczyć nowe modele iPad'a oraz znaczniki AirTags, o których mówi się od wielu miesięcy.

Siedziba Apple

Siedziba Apple

Okazuje się jednak, że przed konferencją prasową czeka nas jeszcze jedna, niespodziewana premiera.

Zobacz również:

  • Koniec złącza Lightning? Unia Europejska chce ujednolicić przepisy!
  • Apple Car pojawi się w 2024 roku?!
  • iPad mini 6 za drogi? Amerykanie już go przecenili!

Zgodnie z raportem CBS This Morning, do którego dołączono krótkie nagranie wideo przedstawiające kawałek wywiadu z prezesem Apple, już dziś na rynku pojawi się nowy produkt giganta z Cupertino. Sprawa jest dosyć tajemnicza, a sytuacji nie ułatwia fakt, że prowadzący wywiad wcale nie był zaskoczony deklaracją Tima Cooka.

Według Gayle King nie będzie to tylko nowy produkt. Wyjaśnia ona, że to coś większego i znacznie lepszego, niż to. O jaką zatem usługę może chodzić?

Prawdopodobnie Apple zdecyduje się na prezentacje jakiegoś rodzaju inicjatywy, która prawdopodobnie będzie powiązana z ochroną środowiska lub prywatności użytkowników. Możliwe, że Apple zdradzi nieco szczegółów na temat swojego pierwszego samochodu elektrycznego, który ma być produkowany w kooperacji z koreańskim Hyundaiem. Wszystkiego dowiemy się oficjalnie już za kilka godzin.

Źródło: ubergizmo.com