Wielkanoc 2023 – co oglądać w telewizji? Filmy dla całej rodziny

W święta wielkanocne całej rodzinie przyda się solidny relaks. W tym roku wiosenna pogoda nie sprzyja spacerom, tak więc, zamiast marznąć, lepiej obejrzeć wciągający film. Przekonajcie się, jakie produkcje przygotowały dla Was stacje telewizyjne.

W Wielkanoc solidny zestaw filmów przyda się zwłaszcza rodzicom, którzy w spokoju będą chcieli dokończyć świąteczne przygotowania. Twórcy telewizyjnych ramówek wyszli tym oczekiwaniom naprzeciw i przygotowali naprawdę sporo propozycji dla najmłodszych. W święta w telewizji pojawią się sympatyczne bajki Disneya, na które zresztą z przyjemnością mogą zerknąć również dorośli – słynny Zwierzogród czy Zaplątani przypadną do gustu również tym, którzy dzieciństwo mają dawno za sobą.

W telewizji nie zabraknie też filmów fabularnych o tematyce fantasy – pojawi się m.in. kultowy Harry Potter. Coś dla siebie znajdą również widzowie poszukujący innego rodzaju rozrywki – w te święta pojawi się szansa, by obejrzeć np. klasycznego już Bravehearta, Marię Magdalenę z Rooney Marą czy polskie Boże Ciało ze znakomitą rolą Bartosza Bieleni.

Zobacz również:

  • Boże Ciało 2023: zmiana pracy kurierów - najważniejsze informacje
  • Co oglądać w Wielkanoc na VOD? Filmy i seriale na świąteczny relaks
  • Abonament RTV 2023 - jakie stawki? Kto jest zwolniony z opłaty?

To oczywiście nie wszystkie filmy, które warto obejrzeć podczas tegorocznej Wielkanocy. W naszej galerii znajdziecie więcej propozycji na ciekawy, świąteczny seans filmowy.

Co obejrzeć w święta w telewizji?

Jaki film wybierzecie w ramach świątecznego relaksu?

Zobacz także: Co oglądać w Wielkanoc na VOD? Filmy i seriale na świąteczny relaks


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: