Wielkanoc z T-Mobile – odbierz 100 darmowych minut w prezencie

Nadchodzące święta wielkanocne będą zdecydowanie inne niż dotychczas. Ze względu na zagrożenie epidemiczne spotkania z rodziną i przyjaciółmi są utrudnione, przez co wiele osób nie spotka się z najbliższymi w tym czasie. Dlatego T-Mobile postanawia wesprzeć swoich klientów specjalną ofertą – 100 darmowych minut lub dodatkowe gigabajty. Jak skorzystać z promocji?


Sieć komórkowa T-Mobile, w ramach kampanii Jesteśmy dla Ciebie, proponuje swoim klientom specjalną ofertę w związku z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi. Użytkownicy T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę będą mogli odebrać 100 darmowych minut lub dodatkowy transfer danych, aby pozostać w stałym kontakcie z rodziną. Ze względu na obecną sytuację, poczucie bliskości w te święta będzie wyjątkowo ważne. Promocja będzie dostępna od 8 do 14 kwietnia 2020 roku i będzie aktywna przez 14 dni.

Wielkanoc z T-Mobile – odbierz 100 darmowych minut w prezencie

Jak aktywować 100 darmowych minut?

Użytkownicy T Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę mogą aktywować pakiet 100 darmowych minut na połączenia w kraju przez 14 dni. Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać SMS-a o treści MINUTY na numer 80401 dla T Mobile na kartę lub na numer 80404 dla abonentów MIX.

Zobacz również:

  • Zgarnij słuchawki i rabat 200 zł przy zakupie smartfona w T-Mobile
  • VoLTE i VoWiFi wreszcie dostępne dla klientów T-Mobile na kartę
  • Rabaty na doładowania w T-Mobile i Heyah

Dodatkowo, od piątku 10 kwietnia, będą mogli odebrać bezpłatne gigabajty w ramach promocji Happy Fridays.

Klienci Heyah na kartę

Klienci korzystający z Heyah na kartę mają do wyboru dwa bonusowe pakiety - mogą uzyskać 100 darmowych minut na 14 dni lub 15 GB, również na dwa tygodnie. Aby aktywować wybraną usługę, należy wysłać SMS-a o treści MINUTY (jeżeli klient wybiera bonus 100 minut) lub GB (jeżeli klient wybrał bonus 15 GB) na numer 80402. Użytkownik może skorzystać z dwóch bonusów jednocześnie.

O aktywacji poszczególnych ofert klienci zostaną poinformowani SMS-em. Promocja jest ważna od 8 kwietnia do 14 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.t-mobile.pl.

Kontakt z rodziną może być łatwiejszy także dzięki darmowym komunikatorom - sprawdźcie jak utworzyć wideo chat z jedną lub wieloma osobami krok po kroku na Messengerze.

Aby zainstalowane aplikacje działały sprawnie i szybko warto pomyśleć o zakupie nowego telefonu. Proponujemy smartfon Realme 6 marki Oppo.