Wielki finał Mistrzostw Polski FIFA 07

Już w najbliższy weekend masa emocji - nie tylko dlatego, że trwać będą targi Poznań Game Arena. Ciekawa impreza, choć na nieporównywalnie mniejszą skalę, szykuje się również w Warszawie. Oto, 26 listopada (niedziela), w centrum handlowym Promenada odbędą się finały Mistrzostw Polski FIFA 07!

Wielki finał Mistrzostw Polski FIFA 07
Mistrzostwa Polski FIFA 07 składają się z sześciu imprez eliminacyjnych, organizowanych w największych miastach w kraju, oraz eliminacji centralnych i wielkiego finału w Warszawie.

W trakcie eliminacji wyłaniane są trzy najlepsze osoby w regionie, otrzymują one atrakcyjne nagrody oraz możliwość reprezentowania swojego miasta w finale, czyli w niedzielnym turnieju.

Impreza zapowiada się naprawdę ciekawie. Sportowy charakter wprowadzą obecni na niej piłkarze Legii Warszawa. Atmosferę zaś dodatkowo podgrzeje świetny komentator sportowy - Dariusz Szpakowski. Oprócz tego, pojawi się możliwość gry w FIFA07 na konsoli nowej generacji Microsoftu - czyli Xboxie 360. Przekonacie się czy warto trochę zaoszczędzić żeby kupić platformę.

Ostatecznie, turniej zakończy się w dniu 26 listopada 2006 r. w C.H. Promenada w Warszawie, (na terenie lodowiska). Osoby, którym nie uda się zakwalifikować do wielkiego finału podczas eliminacji lokalnych, będą mogły w tym dniu spróbować swoich sił ponownie.

Trzech najlepszych graczy utworzy Reprezentację Polski FIFA 07 i 9 grudnia wyjedzie na międzynarodowe rozgrywki FIFA Interactive World Cup do Amsterdamu!

Wielki finał Mistrzostw Polski FIFA 07
Na miejscu na pewno będzie o co powalczyć! Zwycięzca tegorocznej edycji FIWC zdobędzie tytuł Interaktywnego Piłkarza Roku FIFA 2006 i zostanie zaproszony na uroczystą galę Piłkarz Roku FIFA, która odbędzie się 18 grudnia br. w Zurychu.

Ponadto, po raz pierwszy w historii turnieju FIFA Interactive World Cup, przyznana zostanie nagroda pieniężna - okrągłe 20 tysięcy dolarów! I niech ktoś powie, że granie to strata czasu...

Nagrody w turnieju poniżej:

I miejsce - Telewizor LCD 32" PHILIPS, konsola XBOX 360, koszulka, smycz, puchar

II miejsce - konsola XBOX 360, koszulka, smycz, puchar

III miejsce - konsola XBOX 360, koszulka, smycz, puchar

Trzech najlepszych graczy utworzy Reprezentację Polski FIFA 07 i 9 grudnia 2006 wyjedzie na międzynarodowy finał FIFA Interactive World Cup do Amsterdamu!