Wielki turniej na arenach World of Warcraft! Weź udział!

Ważna wiadomość dla wszystkich wojów Azeroth! Pojutrze rozpocznie się pierwszy światowy turniej World of Warcraft. Każdy, kto posiada Burning Crusade i ma w sobie krew gladiatora, powinien czym prędzej udać się na oficjalną stronę gry.

Wielki turniej na arenach World of Warcraft! Weź udział!

World of Warcraft Arena Tournament będzie największym wydarzeniem, jakie widziało Azeroth.

Gracze z całego świata wreszcie dostaną okazję, aby wziąć udział w jednym, globalnym turnieju i udowodnić, że należą do elity wojowników.

Jako, że turniej z założenia ma wyłonić najlepszych graczy, Blizzard postanowił, że mogą brać w nim udział jedynie bohaterowie na 70 poziomie doświadczenia.

Do Wielkiego Finału można dostać się na kilka sposobów: zajmując wysoką pozycję w drabince (ladder) i wygrywając w kwalifikacjach, albo poprzez turnieje regionalne. Później pozostanie już tylko wygrać finał...

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie pod tym adresem. W tym miejscu zaś dowiecie się o walkach na Arenach. Powodzenia!

UWAGA! Zapraszamy również do obejrzenia naszego nowego, cyklicznego programu w całości poświęconemu World of Warcraft, czyli WoW Service. Znajdziecie go pod tym adresem.