Wielki turniej na arenach World of Warcraft! Weź udział!

Ważna wiadomość dla wszystkich wojów Azeroth! Pojutrze rozpocznie się pierwszy światowy turniej World of Warcraft. Każdy, kto posiada Burning Crusade i ma w sobie krew gladiatora, powinien czym prędzej udać się na oficjalną stronę gry.

World of Warcraft Arena Tournament będzie największym wydarzeniem, jakie widziało Azeroth.

Gracze z całego świata wreszcie dostaną okazję, aby wziąć udział w jednym, globalnym turnieju i udowodnić, że należą do elity wojowników.

Jako, że turniej z założenia ma wyłonić najlepszych graczy, Blizzard postanowił, że mogą brać w nim udział jedynie bohaterowie na 70 poziomie doświadczenia.

Do Wielkiego Finału można dostać się na kilka sposobów: zajmując wysoką pozycję w drabince (ladder) i wygrywając w kwalifikacjach, albo poprzez turnieje regionalne. Później pozostanie już tylko wygrać finał...

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie pod tym adresem. W tym miejscu zaś dowiecie się o walkach na Arenach. Powodzenia!

UWAGA! Zapraszamy również do obejrzenia naszego nowego, cyklicznego programu w całości poświęconemu World of Warcraft, czyli WoW Service. Znajdziecie go pod tym adresem.