Wielki wyścig

Dzięki Mobil 1 Rally Championship poczujesz się jak zawodowy kierowca rajdowy.

Electronic Arts rozpoczął sprzedaż Mobil 1 Rally Championship - niezwykle realistycznej symulacji wyścigów samochodowych.

Do dyspozycji graczy oddano aż 20 samochodów, takich jak honda civic, nissan almera i ford focus. Wygląd każdej z maszyn został perfekcyjnie odwzorowany, a wszystkie dane techniczne i osiągi mają pokrycie w rzeczywistości. Gdy już uporamy się z wyborem auta, pozostaje nam przystąpienie do - liczącego 36 odcinków specjalnych - rajdu Wielkiej Brytanii. Wszystkie etapy rozgrywane są w typowo wiejskiej scenerii, a ich łączna długość wynosi ponad 200 km. Podczas jazdy możemy obserwować nie tylko dopracowane szczegóły otoczenia, ale również znakomite efekty atmosferyczne w rodzaju zasypującego szyby śniegu czy oślepiającego blasku słońca. Dla znudzonych rozgrywką singleplayer przeznaczono opcję multiplayer, która pozwala graczom na prowadzenie gry na podzielonym ekranie oraz połączenie za pomocą sieci lokalnej i Internetu.

W posiadanie PC-owej wersji Mobil 1 Rally Championship można wejść za opłatą 30 USD. Mająca ukazać się za dwa tygodnie edycja PlayStation będzie kosztować o 10 USD więcej.


Zobacz również