Wielki wyścig!

W przedświąteczny weekend, w niedzielę 22 grudnia, łódzka kawiarnia internetowa "Mega Net" organizuje pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski w Colina McRae 2.

Zawody będą podzielone na kategorie "klawiszowców" i jeżdżących z kierownicami. W każdej z nich zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy zmierzą się w walce o Grand Prix. Dla zwycięzców rywalizacji organizatorzy przewidzieli cenne nagrody gotówkowe, kierownice, puchary itp. Łączna pula nagród w mistrzostwach wyniesie 10000 zł.

Impreza rozpocznie się o godz 12.00 a zakończenie i rozdanie nagród planowane jest na godz. 20.00. Do atrakcji należeć zapewne będą ciekawi goście: znane osoby związane z rajdami samochodowymi (m.in. Janusz Kulig i Martyna Wojciechowska) oraz dziennikarze. Poza tym w planach są projekcje filmów z rajdów oraz on-boardy najciekawszych przejazdów.

Liczba graczy którzy jednocześnie będą mogły rywalizować w zawodach została ustalona na maksymalnie 96 osób. W imprezie może wziąć udział każdy, kto do 18 grudnia wyśle zgłoszenie na adres: meganet@toya.net.pl oraz na miejscu uiści opłatę zgłoszeniową w wysokości 15 zł.