Wielkie budowanie

Ukazała się rozszerzona wersja świetnie sprzedającego się SimCity 3000.

Raz na pewien czas na rynku gier komputerowych pojawiają się fenomenalne produkcje. Do tego grona można zaliczyć bez wątpienia serię SimCity, która już od dawna jest wyznacznikiem jakości wśród strategii ekonomicznych.

Wydana prawie rok temu trzecia część gry, odniosła bardzo duży sukces rynkowy i przez długi czas okupowała pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie. Zachęcani spektakularnym sukcesem twórcy (czyli utytułowani programiści z Maxis) zdecydowali, że przygotują ulepszoną wersję swojego dzieła. Pełna nazwa nowego produktu brzmi SimCity 3000 Unlimited, a w jego skład - oprócz podstawowej wersji programu - wchodzi kilka niespodzianek. Najważniejsze z nich to dwa nowe zestawy budynków oraz trzynaście nigdzie nie publikowanych dotąd scenariuszy. Kolejnym dodatkiem jest jeszcze edytor map i budowli oraz kilka usprawnień w mechanizmie działania programu.

Według informacji opublikowanych przez Electronic Arts, gra w wersji PC jest już dostępna w Stanach Zjednoczonych w cenie 40 USD (zarejestrowani posiadacze SimCity 3000 mogą otrzymać rabat w wysokości 10 USD). Już niebawem SimCity 3000 Unlimited powinna pojawić się także w europejskich sklepach.


Zobacz również