Wielkie pobieranie

Pomimo kłopotów z wymiarem sprawiedliwości i ochroną praw autorskich, program KaZaA wciąż się rozwija - dostępna jest już wersja 1.5. Program oferuje zaawansowane funkcje, ułatwiające pobieranie znalezionych plików: obsługuje wznowienie pobierania i może pobierać ten sam plik z kilku źródeł jednocześnie.

Pomimo kłopotów z wymiarem sprawiedliwości i ochroną praw autorskich, program KaZaA wciąż się rozwija - dostępna jest już wersja 1.5. KaZaA, wraz z programami Morpheus i Grokster tworzą obecnie największą sieć peer-to-peer, skupiająca łącznie kilkadziesiąt milionów użytkowników na całym świecie.

Za pomocą KaZaA można przeszukiwać liczone w setkach terabajtów zasoby udostępniane przez jego użytkowników, m.in. "empetrójki", gry, programy, filmy DivX itp. Program oferuje również zaawansowane funkcje, ułatwiające pobieranie znalezionych plików: obsługuje wznowienie pobierania i może pobierać ten sam plik z kilku źródeł jednocześnie.

Zobacz również:

KaZaA jest programem bezpłatnym, utrzymujący się z wyświetlania reklam (adware). Najnowszą wersję 1.5 można pobrać z naszego działu FTP.

Plik do pobrania: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0948.html