Wielkie starcie muzycznych sex-gadżetów

Mimo, że nie uzyskał statusu oficjalnego dodatku do iPoda, OhMiBod stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych i wywołujących szum w blogosferze akcesoriów do tego popularnego odtwarzacza muzyki. Urządzenie choć dostępne na rynku jest już od roku, na japońskich targach Adult Treasure Expo debiutuje dopiero teraz i od razu musi stawić czoła konkurencji.

O wprowadzeniu sex-gadżetu na europejski rynek informowaliśmy was prawie rok temu w artykule "OhMiBod - seksualne szaleństwo z odtwarzaczem iPod". W zeszły weekend urządzenie zadebiutowało w Japonii podczas odbywających sie tam targów Adult Treasure Expo 2007 i odrazu musiało stawić czoła rodzimemu gPodowi.

gPod charakteryzuje się większą funkcjonalnością, gdyż jego producent nie ograniczył się do możliwości podłączenia go tylko do jednego urządzenia. Wibratora można używać z każdym sprzętem emitującym dźwięki, o ile posiada on wyjście audio.

Szukający wrażeń mogą się zatem pokusić o wykorzystanie go wraz z telefonem komórkowym, telewizorem, sprzętem hi-fi czy nawet... mikrofonem, do którego będzie ktoś śpiewać.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo na którym prezentujemy oba urządzenia i rozmawiamy z ich twórcami. Zobacz film: "Adult Expo Treasure 2007 - wibratory napędzane muzyką"