Wielofunkcyjnie i w kolorze

Euroimpex, dystrybutor Nashuatec wprowadza na rynek serię kolorowych systemów wielofunkcyjnych DSc424 i DSc432. Urządzenia drukują dokumenty z szybkością 10 stron na minutę w kolorze i 24 lub 32 strony w trybie mono.

Urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec DSc424

Urządzenie wielofunkcyjne Nashuatec DSc424

Nowe modele drukują, kopiują, skanują, wysyłają e-maile, faksują oraz zarządzają dokumentami.

Nashuatec DSc424 i DSc432 to wielofunkcyjne kolorowe urządzenia, w standardzie wyposażone w serwer dokumentów. Instrukcje, formularze itp., mogą być stale przechowywane na dysku twardym, dzięki czemu można je edytować, dystrybuować i drukować na żądanie.

Przechowywane na dysku dokumenty chronione są przed niepożądanym dostępem za pomocą systemu haseł i uprawnień użytkowników. W pakiecie otrzymujemy m.in. oprogramowanie optymalizujące procesy pracy oraz umożliwiające zdalne zarządzanie dokumentami. WebImage Monitor służy do zarządzania książkami adresowymi oraz serwerami dokumentów, a kontrolę nad wszystkimi urządzeniami sieciowymi zapewnia Web SmartDevice Monitor. Oprogramowanie to pozwala zarządzać wszystkimi urządzeniami z dowolnego komputera, konfigurować je dla użytkowników lub grup roboczych, a także monitorować ich stan. DeskTop Binder służy do elektronicznej archiwizacji, zarządzania przepływem oraz do edycji i łączenia dokumentów różnych typów, pochodzących z różnych aplikacji.

Nashuatec DSc424, DSc432 oferują możliwość druku na formatach od A6 do A3. Zastosowano w nich sterowniki RPCS, PCL5e, PCL6 i Adobe PostScript 3 z funkcją PDF Direct Print. Urządzenia pozwalają skanować dokumenty z maksymalną rozdzielczością do 1200 dpi. Obraz po zeskanowaniu może zostać zapisany w pliku PDF, JPEG lub TIFF. Dzięki takim funkcjom jak skanowanie do poczty elektronicznej i skanowanie do folderu dokumenty mogą być łatwo przesyłane w sieci lokalnej oraz w Internecie. Podobnie rozwiązania faksowania do skrzynki poczty elektronicznej i faksowania do folderu pozwalają wysyłać i odbierać faksy bez użycia papieru.

W standardzie urządzenia wyposażone są w 768MB pamięci oraz dysk twardy o pojemności 40GB. Urządzenia wyposażone są w automatyczny podajnik dokumentów ułatwiający kopiowanie i skanowanie, a także kasety mogące pomieścić do 2600 arkuszy papieru. Dostępne finiszery pozwalają na profesjonalne wykończenie introligatorskie. Interfejsy Ethernet, USB 2.0, port równoległy, Wireless LAN, Bluetooth i FireWire umożliwiają pracę w różnych środowiskach sieciowych.


Zobacz również