Wieloproduktowa premiera realme - czego możemy się spodziewać?

Już 13 października odbędzie się kolejne wydarzenie premierowe od realme. Oto wszystkie produkty, który mają zostać zaprezentowane.

Źródło: realme

Realme niedawno potwierdziło premierę Realme GT Neo2 za pośrednictwem informacji prasowej, ustalając datę na 13 października. Smartfon zostanie uruchomiony poprzez wirtualne wydarzenie, które odbędzie się za pośrednictwem oficjalnych kanałów firmy. Kilka specyfikacji tego telefonu zostało potwierdzonych również za pośrednictwem strony internetowej realme. Firma ujawniła, że telefon będzie napędzany przez procesor Snapdragon 870 i będzie wyposażony w wysokiej klasy panel E4 AMOLED 120 Hz.

Jak na razie, Realme GT Neo2 nie jest jedynym urządzeniem, które zostanie zaprezentowane 13 października. Niezawodny leakster, Ishan Agarwal, ujawnił pełną listę urządzeń, które mają pojawić się podczas tego wydarzenia.

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 13.10.2021]

Realme Buds Air 2 (Closer Green)

Realme Buds Air 2 zostały zaprezentowane na początku tego roku w marcu. Realme przedstawiło je jako jedne z najbardziej przystępnych cenowo słuchawek dousznych TWS z aktywną redukcją szumów (ANC) na rynku indyjskim.

Do istniejącego już spisu kolorów, dodany zostanie nowy - Closer Green. Inne kolory to: Closer White, Closer Black i Closer Gold.

Źródło: realme

Źródło: realme

Realme 4K Smart TV Google Stick

Realme 4K Google TV Stick ma być pierwszym urządzeniem strumieniowym od tej marki. Będzie on obsługiwać wyraźną rozdzielczość 4K, tak jak sugeruje jego nazwa. Będzie działać z interfejsem Google TV i będzie dostępny w kolorze czarnym.

Realme Brick Bluetooth Speaker

Nadchodzący przenośny głośnik do realme dostał dość adekwatną nazwę, biorąc pod uwagę, że po prostu wygląda jak cegła. Będzie on w stanie emitować dźwięk o mocy 20 W. Jest wyposażony w 2 głośniki składające się z dynamicznych przetworników podbijających basy i będzie kompatybilny z aplikacją Realme Link.

Jeśli chodzi o wytrzymałość, głośnik będzie działał przez 14 godzin na pełnym naładowaniu przez port USB-C. Będzie on również wyposażony w radiatory basowe i będzie posiadał klasę wodoodporności IPX5.

Źródło: Gadgetsdata x realmetimes

Źródło: Gadgetsdata x realmetimes

Akcesoria do gier mobilnych

Ostatnim, ale nie najmniej ważnym elementem są trzy akcesoria do gier mobilnych, które zostaną zaprezentowane wraz z wyżej wymienionymi produktami podczas październikowej premiery,. Są to: Realme Cooling Back Clip Neo, Type-C SuperDart Game Cable oraz Mobile Game Triggers.

Impreza prasowa realme rozpocznie się 13 października o godz. 12:30 i będzie transmitowana na żywo przez oficjalne kanały firmy na YouTube i Facebooku. Android 11 oparty na Realme UI 3.0 również ma być omówiony podczas wydarzenia.