Wiemy kiedy Galaxy S22 trafi do produkcji! Ujawniono także wersje kolorystyczne

Na przestrzeni ostatnich tygodni do internetu wyciekło wiele mniej lub bardziej wiarygodnych informacji na temat Galaxy S22. Teraz okazuje się, że przynajmniej te dotyczące wersji kolorystycznych nadchodzących flagowców są prawdziwe.

Źródło: Parvez Khan (Technizo Concept) / LetsGoDigital

W zeszłym tygodniu ujawniliśmy, że Samsung wprowadzi na rynek serię Galaxy S22 w lutym 2022 roku. Kilka dni temu inny raport potwierdził, że południowokoreańska firma rozpoczęła masową produkcję niektórych komponentów używanych w nadchodzących flagowcach. Teraz kolejny przeciek wskazał na harmonogram produkcji i warianty kolorystyczne telefonów z linii Galaxy S22.

Według Rossa Younga, CEO Display Supply Chain Consultants, Samsung zaplanował rozpoczęcie masowej produkcji Galaxy S22 w pierwszym tygodniu grudnia 2021 roku. Co więcej, stwierdził on również, że Galaxy S22 i Galaxy S22+ zostaną wprowadzone na rynek w czterech wariantach kolorystycznych: Black, Green, Pink Gold i White. Natomiast Galaxy S22 Ultra mógłby zostać wydany w czterech kolorach: Black, Dark Red, Green i White.

Zobacz również:

Ponieważ kolory te zostały również ujawnione w innym wycieku, wygląda na to, że dotychczasowe informacje na ten temat mogą być dokładne. Seria Galaxy S22 może zostać zaprezentowana podczas MWC 2022, a zamówienia przedpremierowe mogą rozpocząć się w drugim tygodniu lutego 2022 roku.

Więcej informacji na temat nadchodzących smartfonów z serii Galaxy S22 znajdziesz w naszym materiale zbiorczym, gdzie na bieżąco informuje o najnowszych plotkach i przeciekach na ich temat.