Wiemy kiedy odbędzie się Galaxy Unpacked! Co zaprezentuje Samsung?

W sieci pojawiły się oficjalne grafiki zapowiadające kolejne wydarzenie Samsunga: Galaxy Unpacked. Wiemy, kiedy dokładnie się odbędzie!

Źródło: youtube.com / Samsung

Samsung ma w ostatnim czasie ewidentne problemy z utrzymywaniem informacji o kolejnych eventach i nowych produktach w tajemnicy. Warto przypomnieć, że już przed sierpniowym Galaxy Unpacked wiedzieliśmy praktycznie wszystko o samym wydarzeniu - łącznie z fragmentami materiałów filmowych - oraz o produktach, które zostały wtedy zaprezentowane. Wszystko wskazuje na to, że dokładnie tak samo dzieje się teraz.

Od dłuższego czasu wiemy, że koreański producent planuje organizację kolejnego eventu z cyklu Galaxy Unpacked na początek lutego. Dotychczasowe przecieki sugerowały, że wydarzenie odbędzie się 8, lub 9 lutego. Głównym punktem programu ma być premiera najnowszych flagowców z rodziny Galaxy S22. Od dłuższego czasu pojawiają się także informacje o kolejnej premierze. Tą mają być natomiast tablety klasy premium z rodziny Galaxy Tab S8. O obu urządzeniach wiemy już praktycznie wszystko.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Gdzie oglądać premierę Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5? Galaxy Unpacked odbędzie się już dzisiaj
  • Galaxy S22 otrzyma aktualizację, która naprawi poważny błąd aparatu

Teraz natomiast pojawiają się kolejne konkrety dotyczące samego wydarzenia. Nie tak dawno Samsung opublikował oficjalny teaser lutowego Galaxy Unpacked:

Dzisiaj natomiast w sieci pojawiła się oficjalna grafika zapowiadająca ten event. Autorem przecieku, w którym została upubliczniona jest Evan Blass, publikujący na Twitterze jako @evleaks:

Wiemy kiedy odbędzie się Galaxy Unpacked! Co zaprezentuje Samsung?

Źródło: @evleaks

Otrzymujemy więc potwierdzenie, że następne wydarzenie Samsunga odbędzie się w środę 9 lutego. Jego początek zaplanowany jest godzinę 15. Nie wiemy jednak o jaką strefę czasową chodzi. Duża litera S w środku jest oczywistym nawiązaniem do produktów, które mają być zaprezentowane, czyli smartfonów Galaxy S22 oraz, najprawdopodobniej, tabletów Galaxy Tab S8.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: