Wiemy kto zagra w nowej produkcji z uniwersum Wiedźmina!

Przedstawiciele Netflixa podali do publicznej informacji, kto zagra w produkcji "The Witcher: Blood Origin", który jest prequelem do wydarzeń z serialu "Wiedźmin".

W ostatnim czasie Netflix intensywnie rozszerza produkcje z uniwersum Wiedźmina Geralta z Rivii. Równolegle trwają prace nad drugim sezonem serialu "Wiedźmin" oraz produkcji "The Witcher: Blood Origin". Drugi z tytułów ma być prequelem, który przedstawi historię ze świata elfów sprzed 1200 lat. Dzięki tej ekranizacji dowiemy się więcej o pierwszym wiedźminie oraz poznamy wydarzenia, które doprowadziły do Koniunkcji Sfer. Serial ma składać się z sześciu odcinków, a producentami są: Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra (scenarzysta "Wiedźmina"). Według plotek, Andrzej Sapkowski ma być konsultantem kreatywnym produkcji.

Przeszło dwa miesiące temu przedstawiciele Netflixa oficjalnie ogłosili, że w postać Éile - elitarnej wojowniczki wcieli się Jodie Turner-Smith. Dziś oficjalnie poinformowano, że rolę Fjalla odegra aktor Laurence O'Fuarain. Dodatkowo podano opis bohatera, który prezentuje się w następujący sposób:

Fjall pochodzi z klanu wojowników, którzy przysięgli chronić króla. Śmierć ukochanej osoby w bitwie zmusza go do poszukiwania odkupienia, walcząc u boku nieprawdopodobnych sojuszników, gdy wytycza ścieżkę zemsty na całym kontynencie.

Jesteśmy bardzo ciekawi debiutu "The Wither: Blood Origin". Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, co przygotowali dla nas twórcy.

Zobacz również: Wiedźmin – wszystko co musicie wiedzieć na temat 2 sezonu serialu Netflixa