Wiemy o której zainstalujesz iOS 14 i iPadOS 14 - lepiej podładuj iPhone'a

W sieci pojawił się już harmonogram udostępniania czternastego wydania iOS oraz iPadOS. O której oprogramowanie trafi na urządzenia w naszym kraju?

To już dziś - 16 września 2020 roku Apple udostępni kolejną aktualizację rozwojową systemów iOS i iPadOS. Nie jest to jednak kolejna aktualizacja zabezpieczeń, a potężne uaktualnienie rozwojowe, które zaoferuje nam wiele nowych funkcji.

iOS 14 na iPhone 11

iOS 14 na iPhone 11

Najnowsze wersje systemów operacyjnych iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 oraz macOS Big Sur 11 zostały już wgrane na serwery Apple. Aktualizacja zostanie udostępniona dla wszystkich kompatybilnych urządzeń urządzeń dziś o godzinie 10:00 am czasu pacyficznego. Przekłada się to na 19:00 czasu lokalnego w naszym kraju.

Uwaga - przez pierwsze kilka godzin może wystąpić problem z przeciążeniem serwerów. Z praktyki wiem, że ma to miejsce praktycznie co roku.

Pamiętaj! Przed instalacją naładuj swoje urządzenie i wykonaj pełną kopię zapasową. Pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów. Nie będziesz musiał się również martwić o utratę danych.

Nie wiesz, jak zainstalować najnowszą wersję oprogramowania? Zapoznaj się z naszym poradnikiem, gdzie wyjaśniamy, jak wgrać najnowsze wersje systemów operacyjnych od Apple.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.