Will of Steel - rewolucyjny RTS?

Już niedługo ukaże się długo oczekiwana gra Will of Steel, która wniesie do gatunku wojennych RTSów kilka ciekawych rozwiązań.

Akcja Will of Steel odgrywa się na początku lat 90. minionego stulecia. Gracz wcieli się w rolę młodego marynarza Williama Steela, syna wysokiego generała Thomasa Steela. Pod jego dowództwo dostanie się batalion złożony z piechoty, czołgów, samochodów opancerzonych oraz wielu innych. Gra odgrywa się w wielu rejonach świata, twórcy gry nie zapomnieli o Iraku czy Afganistanie.

Rewolucyjnym elementem gry będzie możliwość wydawania rozkazów jednostkom za pomocą głosu. Gracz będzie mógł w ten sposób zarządzać ruchem jednostek, taktykami oraz nawet wybrać broń, którą mają walczyć.

Premiera gry na Świecie przewidywana była na luty 2005 roku, jednak z niewyjaśnionych przyczyn, Will of Steel nie ukazała się jeszcze na rynku. W oficjalnym sklepie producenta gry, przy tym tytule widnieje jedynie napis "Coming Soon", co może oznaczać, iż tytuł niedługo pojawi się na półkach sklepowych.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry.


Zobacz również