WinLock 5.04 - klucz do twoich danych

Bezpieczeństwo danych jest ważne dla każdego użytkownika komputera. Do peceta można się włamać przez sieć bądź siadając przed jego monitorem. Aby zabezpieczyć dostęp do ważnych informacji skorzystaj z programu WinLock

WinLock 5.04 - klucz do twoich danych

WinLock 5.04

WinLock to narzędzie służące kompleksowemu zabezpieczeniu danych przechowywanych w systemie operacyjnym. Program pozwala ograniczyć nieuprawnionym użytkownikom możliwość wprowadzania zmian do systemie. Za pomocą aplikacji wyłączysz dostęp do panelu sterowania, ograniczysz instalowanie i usuwanie programów, wyłączysz takie funkcje systemu jak wiersz polecenia, właściwości ekranu czy edytor rejestru. Dostęp do nich możliwy będzie jedynie po podaniu hasła. Za pomocą aplikacji można także zabezpieczyć przed otworzeniem pojedyncze pliki lub foldery.

Program WinLock 5.04 to także doskonałe narzędzie do kontroli najmłodszych użytkowników komputera. Poza tym, że zabezpieczy system przed przypadkowymi zmianami, to umożliwi kontrolę odwiedzanych stron internetowych (funkcja czarnych i białych list) i uruchamianych programów. Wbudowany w WinLock timer pozwala zdefiniować czas, w którym można korzystać z komputera. Po przekroczeniu tego czasy aplikacja wyloguje użytkownika lub wyłączy peceta.

Programem można zarządzać przez sieć co pozwala konfigurować zarówno ustawienia aplikacji, jak też na przykład blokować zdalnie stacje robocze. WinLock nie ma polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 30 dni, pełna wersja kosztuje 30 dolarów.

Pobierz: Winlock 5.04