WinRAR 3.70 do pobrania

Po długim oczekiwaniu nareszcie jest - nowa wersja znakomitego programu do kompresji plików dla systemu Windows, czyli WinRAR 3.70. Aplikacja posiada odświeżony interfejs graficzny a twórcy dołożyli starań o lepszą kompatybilność z systemem Vista. Ponadto usunięto wiele błędów i wprowadzono nowe funkcje. Nowe wydanie dostępne jest również dla systemu Linux i Mac OS X.

Nowy WinRAR 3.70 w wersji angielskiej

Nowy WinRAR 3.70 w wersji angielskiej

WinRAR to wszechstronny program do kompresji, dekompresji, zarządzania i naprawy archiwów w formacie RAR. Ponadto aplikacja obsługuje wiele innych plików, jak chociażby ZIP, ARJ, CAB, LZH, TAR, GZ, TAR.GZ, BZ2, TAR.BZ2, ACE, UUE, JAR czy obrazy płyt CD w standardzie ISO. Aplikacja integruje się z systemowym Eksploratorem, dzięki czemu można z poziomu menu kontekstowego wykonywać najpopularniejsze operacje.

Dzięki rozbudowanym funkcjom można planować archiwizację wybranych katalogów, korzystać z przyjaznych kreatorów lub testować skompresowane zbiory. Funkcje przeszukiwania dysków są pomocne a w dodatku działają bardzo szybko. W programie dostępny jest benchmark komputera, który może posłużyć do porównywania osiągów procesora lub całego peceta. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z dobrodziejstw linii poleceń.

Pobierz plik dla systemu Windows, Linux lub Mac OS X

Nowości:

- dostosowanie programu do systemu Windows Vista

- obsługa formatu ISO 13346 (UDF)

- obsługa plików ISO 9660

- zmiany w interfejsie użytkownika

- nowe komendy linii poleceń

- inne zmiany i poprawki

Pełna wersja jednostanowiskowa kosztuje 29,95 euro. Lista zmian (w języku angielskim) dostępna jest tutaj


Zobacz również