WinZip 14.5 - interfejs wstążki dostępny w WinZipie

Archiwizacja dokumentów to dobry sposób na zabezpieczenie ich przed utratą bądź zmniejszenie zajmowanego przez nie miejsca. Aby spakować pliki niezbędne jest odpowiednie narzędzie, na przykład najnowszy WinZip.

WinZip 14.5

WinZip 14.5

WinZip to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych programów do archiwizowania i kompresowania danych. Obsługuje prawie 30 różnych formatów plików (między innymi ZIP, RAR, 7Z, LHA, ISO czy TAR) integruje się z menu kontekstowym Windows, jest szybki w działaniu.

Oferuje funkcje i kreatory ułatwiające pracę początkującym. Profile pakowania pozwalają szybko zarchiwizować dokumenty, zdjęcia czy filmy zapisane w folderach użytkownika. Zabezpieczyć można także zawartość skrzynek pocztowych. Za pomocą programu stworzysz archiwa częściowe i samorozpakowujące się.

Największą zmianą w najnowszej wersji WinZipa jest zastosowanie interfejsu wstążki znanej z pakietu MS Office. Ułatwia ona dostęp do najważniejszych funkcji i zwiększa efektywność pracy. Archiwizator korzysta także z funkcji udostępnianych przez Windows 7, obsługuje na przykład gesty i listy zadań. Archiwizowane dane można zaszyfrować i zabezpieczyć hasłem. Algorytm AES, z którego korzysta WinZip zapewnia bardzo dobrą ochronę.

Wersja testowa działa 45 dni. Pełna wersja kosztuje 30 euro. Program nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz: WinZip 14.5 Build 9095

Informacje: www.winzip.com/index.htm