WinZip - najnowsza wersja popularnego archiwizera już dostępna

WinZip zalicza się do tych programów, które wydają się być od początku istnienia współczesnych komputerów PC. Najnowsza wersja, posiadająca sporo ciekawych możliwości, trafiła na nasze strony.

To wydanie WinZip ma oznaczenie 18.5 Build 11111. Nazwa aplikacji może być nieco myląca i sugerować, że obsługuje ona tylko archiwa w formacie .zip, wypada więc wyjaśnić, że już od bardzo dawna na liście obsługiwanych przez nią formatów znajdują się także takie jak .rar, .7z, .tar, .gzip, .zipx i inne. Każde utworzone archiwum można zabezpieczyć hasłem (używane są algorytmy 128- i 256-bit AES), a bezpośrednio z poziomu programu przesłać na swoje konto w takich serwisach jak Google Drive, SugarSync, DropBox, OneDrive czy na hostingi ZipShare lub MediaFire.

WinZip - najnowsza wersja popularnego archiwizera już dostępna

WinZip

WinZip to nie tylko możliwość samego tworzenia archiwów, ale również opcje pozwalające na konwersję plików z pakietu MS Office do dokumentów PDF, a także możliwość automatycznego dodawania znaków wodnych do tego typu plików oraz plików graficznych. Oprócz tego znajdziemy tu możliwości tworzenia kopii zapasowej archiwów - zarówno w systemie chmury, jak i na twardym dysku. Program można pobrać w dwóch wersjach:

- WinZip 18.5 Build 11111 dla systemów 32-bitowych

- WinZip 18.5 Build 11111 dla systemów 64-bitowych

Zapraszamy!