Windows 10 Build 14295 ISO gotowy do pobrania

N astronie Microsoftu udostępnione zostały pliki ISO z systemem Windows 10 Build 14295.

Microsoft udostępnił na początku tygodnia uczestnikom programu Windows Insider kompilację systemu Windows 10 noszącą numer 14295. Dzisiaj wszystkim zainteresowanym "dziesiątką" oddał do dyspozycji możliwość przeprowadzenia "czystej" instalacji przy wykorzystaniu obrazów ISO.

Nowa opcja przyda się osobom, które mają problem z aktualizacją do Windows 10 Build 14295 za pośrednictwem Windows Update pozwalając na ręczną instalację "dziesiątki". Umożliwia też na przyjrzenie się "dziesiątce" osobom korzystającym do tej pory z poprzednich wersji Windows takich jak Windows 7, czy Windows 8.1. W ich przypadku szalenie istotne jest wykonaniu kopii zapasowej ponieważ powrót do wcześniej używanego OS-u wiązał się będzie z przeprowadzeniem nowej instalacji.

Gdzie znaleźć pliki ISO?

Pliki ISO dostępne są w wersji 32- i 64-bitowej oraz wielu językach, wśród których, co ważne, znalazł się również polski. Jeżeli pierwszy raz instalujesz Windows 10 Insider Preview musisz postępować zgodnie z krokami opisanymi na stronie Microsoftu (tam również pobierzesz pliki ISO) .