Windows 10 Build 14332 ISO można już pobierać

Na stronie Microsoftu udostępnione zostały pliki ISO z systemem Windows 10 Build 14332.

26 kwietnia Microsoft udostępnił w "szybkim kręgu" uczestnikom programu Windows Insider kompilację systemu Windows 10 noszącą numer 14332. Osoby, które mają problem z aktualizacją za pomocą usługi Windows Update otrzymały właśnie możliwość skorzystania z obrazów ISO, które mogą służyć do przeprowadzenia czystej instalacji. Z propozycji tej mogą też skorzystać użytkownicy Windows 7, czy Windows 8.1, którzy chcieliby przyjrzeć się "dziesiątce". Powinni oni jednak pamiętać o tym, aby przed instalacją wykonać kopię zapasową.

Tak szybkie udostępnienie plików ISO jest dosyć zaskakujące, ponieważ w przypadku wcześniejszych kompilacji miało to miejsce dopiero wtedy, gdy trafiały one do osób, które zapisały się do "wolnego kręgu" aktualizacji. To zaś może oznaczać, że programistom Microsoftu szybko udało się usunąć błędy i zapewnić, że kompilacja osiągnęła odpowiednio wysoki poziom stabilności.

Windows 10 - kilka słów przypomnienia

Windows 10 zainstalowany jest już obecnie na ponad 300 milionach urządzeń. 29 lipca (z pewnym wyjątkiem) kończy darmowa oferta aktualizacji dla użytkowników systemów Windows 7 i Windows 8.1. W lecie udostępniona ma być duża aktualizacja Anniversary Update (którą chyba większość z nas zna jako Redstone).

Pobierz Windows 10 Build 14332 ISO