Windows 10: Microsoft udostępnia trzy zestawy relaksujących tapet

W sklepie Microsoftu pojawiły się trzy zestawy oficjalnych tapet dla systemu Windows 10. Każdy zawiera 14-20 grafik w jakości 4K.

Microsoft oferuje pakiety tapet za darmo dla każdego użytkownika systemu Windows 10. Można pobrać je z Microsof Store - każdy dostępny jest oddzielnie. Ta pakiety to: "Water Retreat Premium", "Whales and Dolphins Premium" oraz "Animal Portraits Premium". Jak zdradzają nazwy, pierwszy to zdjęcia związane z wodą, dwa pozostałe dedykowane są miłośnikom zwierząt. Water Retreat Premium zawiera 20 zdjęć, Whales and Dolphins Premium ma ich 14, zaś Animal Portraits Premium 18. Wszystkie mają rozdzielczość 4K.

Windows 10: Microsoft udostępnia trzy zestawy relaksujących tapet

Microsoft podkreśla, że można je pobrać i używać za darmo na własny użytek, a więc zabronione jest używanie w jakichkolwiek celach komercyjnych. Warto dodać, że kilka dni temu producent udostępnił inne zestawy tematyczne, również w rozdzielczości 4K i za darmo. Dzięki temu do dyspozycji użytkowników zostało oddanych kilkaset zdjęć w rozdzielczości 4K. Pozwala to przez cały rok cieszyć się codziennie innym tłem pulpitu - a w automatycznej zmianie pomoże darmowa aplikacja Dynamic Theme lub inna o podobnym działaniu.

Zobacz również:

  • Edge 92 - bezpieczniej i bardziej funkcjonalnie
  • Windows 11 FAQ: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • Microsoft Teams w Windows 11 - nowe funkcje

Źródło: WinFuture