Windows 10 Redstone "zmieni wszystko". Normalnie "oszalejecie"

Windows 10 Redstone przyniesie użytkownikom Windows 10 funkcje, które "zmienią wszystko".

Windows 10 Redstone to aktualizacja, której najważniejsza zmiana związana być miała z udostępnieniem rozszerzeń użytkownikom przeglądarki Edge. Ostatnie informacje płynące z "obozu" Microsoftu sugeruję jednak, że czeka nas coś znacznie bardziej ekscytującego.

"Bawiłem się nowymi funkcjami Windows 10. OSZALEJECIE gdy je zobaczycie" - napisał na Twitterze Rich Turner, menadżer projektu w zespole Windows.

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 10? [31.08.2023]
  • Windows 12 - wymagania, data premiery, cena [29.08.2023]

"Te funkcje (znam je ponieważ pomagałem w ich tworzeniu) ZMIENIĄ WSZYSTKO. Bez żartów" - wtóruje mu Scott Hanselman główny menedżer w zespole Azure Application Platform and Tools.

Niestety obaj panowie nie pokusili się o podanie żadnych szczegółów na temat zapowiadanych nowych ekscytujących funkcji. Scott Hanselman zapowiedział jedynie, że nieco informacji na ich temat zostanie podanych podczas konferencji BUILD pod koniec marca.

Na koniec warto przypomnieć, że Redstone powinien zostać udostępniony publicznie w czerwcu. Jego kompilacje poglądowe trafiły już do uczestników programu Windows Insider.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: