Windows 10 czekają cztery poprawki bezpieczeństwa

Windows 10 znalazł się na liście systemów, które otrzymają krytyczne poprawki wraz z wydaniem przez Microsoft Patch Tuesday.

11 listopada Microsoft (jak co miesiąc) udostępni Patch Tuesday, czyli zestaw aktualizacji bezpieczeństwa. Dzisiaj wiadomo już, że obejmie on również system Windows 10 Technical Preview. Jego użytkownicy mogą liczyć na cztery biuletyny bezpieczeństwa, które uzyskały status "krytyczny" i które dostarczone zostaną za pośrednictwem mechanizmu Windows Update.

Nie ma tutaj żadnych informacji na temat aktualizacji niosącej ze sobą zmiany/usprawnienia dla systemu Windows 10 Technical Preview. Wydaje się jednak, że powinna ona zostać także wkrótce dostarczona. Warto bowiem przypomnieć, że Microsoft zapowiedział, iż zamierza udostępniać aktualizacje dla swojego najnowszego systemu "bardzo często". Nie podał co prawda przy tym żadnych szczegółów, lecz wiele źródeł twierdzi, że tego typu aktualizacja dla Windows 10 TP pojawiać ma się raz, a może nawet dwa razy w miesiącu.

O ile nie wiadomo kiedy dokładnie Microsoft udostępni wspomnianą aktualizację o tyle możemy być jej pewni. Czego możemy po niej oczekiwać? Obecnie wspomina się o następujących elementach:

- dodanie nowych pozycji do centrum powiadomień

- bardziej płynne animacje okien