Windows 10 for Phones oczyma fana systemu

W nawale informacji o Windows 10 Technical Preview pojawiła się też wzmianka o tym, że Windows 10 będzie jednym systemem dla tabletów, komputerów oraz smartfonów. W sieci pojawiła się miła dla oka koncepcja wyglądu systemu w wydaniu dla smartfonów.

Według ostatnich doniesień, finalna wersja Windows 10 dla telefonów pojawi się prawdopodobnie dopiero w maju 2015 roku, czyli już po planowanej premierze systemu na komputerach i tabletach. Prezentowana poniżej koncepcja wyglądu systemu (proszę kliknąć, aby powiększyć do pełnego rozmiaru) to nie oficjalny materiał Microsoftu, ale stworzony na podstawie tego, co zaprezentował Windows 10 Technical Preview. Za jego wykonanie odpowiada Indonezyjczyk Ghani Pradita. A my prezentujemy jako ciekawostkę.

Windows 10 for Phones oczyma fana systemu

Zdaniem wielu internautów, ten projekt może wyglądać nawet lepiej niż to, co zaoferuje ostatecznie Microsoft. A tymczasem warto przypomnieć, że już tylko 10 dni dzieli nad od premiery nowego, oficjalnego buildu Windows 10 Technical Prevew, w którym ma pokazać się kilka nowości. Wracając do zaprezentowanego tu projektu - co powiedzielibyście na taki wygląd Windows 10 na smartfonach?