Windows 10: gdzie moja aktualizacja Anniversary Update?

Czekasz na aktualizację Windows 10 Anniversary Update? Jeszcze trochę poczekasz...

Przeznaczona dla użytkowników systemu Windows 10 aktualizacja Anniversary Update została wydana 2 sierpnia. Data ta nie oznaczała jednak, że trafiła ona na wszystkie kwalifikujące się komputery, lecz rozpoczęty został proces jej dostaw. Jeżeli więc jeszcze jej nie otrzymałeś pewnie zadajesz sobie pytanie ile jeszcze mam na nią czekać? Odpowiedzi na nie co prawda nie znamy, ale otrzymaliśmy zdaje się właśnie informację na temat tego, kiedy aktualizacja Anniversary Update trafi na ostatnie komputery. Dziennikarz serwisu ZDNet otrzymał bowiem od Microsoftu z początkiem września e-mail, który w przypisie dotyczącym Anniversary Update zawierał następujący tekst:

"Aktualizację Anniversary Update można pobrać za pośrednictwem Windows Update. Pobieranie zostanie automatycznie udostępnione. Proces ten rozpocznie się 2 sierpnia i może zająć do trzech miesięcy zanim dotrze do wszystkich użytkowników."

To zaś oznacza, że osoby, które nie otrzymały jeszcze Windows 10 Anniversary Update będą musiały poczekać na aktualizację być może jeszcze ponad półtora miesiąca. Bardziej niecierpliwym przypominamy, że mogą skorzystać z narzędzia Media Creation Tool.

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]
  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 10? [31.08.2023]
  • Windows 12 - wymagania, data premiery, cena [29.08.2023]

Windows 10 Anniversary Update - problemy

Na koniec warto zauważyć, że o ile zaktualizowanie wszystkich komputerów z Windows 10 to obecnie największe wyzwanie dla Microsoftu, o tyle musi się on także zmagać z wieloma problemami, które aktualizacja ze sobą niesie. Okazało się bowiem np., że część użytkowników, którzy otrzymali Anniversary Update zaczęła uskarżać się na zawieszanie się komputera, natomiast inni przestali widzieć partycje (stosowna poprawka rozwiązująca ten problem jest już gotowa).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: