Windows 10 z kolejną aktualizacją - nowa aplikacja Pogoda w drodze

Microsoft przygotowuje się do wprowadzenia nowej aplikacji Pogoda na urządzenia z systemem operacyjnym Windows. Jakie nowości przygotowano?

Microsoft zaktualizował właśnie portal MSN Weather odpowiedzialny za dostarczanie prognozy pogody do aplikacji Pogoda, która jest domyślnie preinstalowana w systemie operacyjnym Windows 10.

MSN Weather
Źródło: onmsft.com

MSN Weather

Źródło: onmsft.com

W tym tygodniu Microsoft udostępnił nową wersję webowej aplikacji MSN Weather. Rozwiązanie otrzymało dzienne raporty pogodowe składające się prognozy godzinowej, prognozowania możliwości wystąpienia opadów i innych zjawisk atmosferycznych oraz wilgotności powietrza.

Gigant z Redmond udoskonalił przy okazji mapy pogodowe MSN Weather, które oferują lepsze zobrazowanie z radarów pogodowych.

Nowe funkcje pogody MSN Weather obecne są aktualnie dla użytkowników przeglądarki Microsoft Edge opartej na Chromium na terenie Stanów Zjednoczonych.

W przyszłości zmiany posłużą do odświeżenia aplikacji Pogoda w systemie operacyjnym Windows 10. Dane to tego programu są pobierane z usługi MSN Weather.

Źródło: onmsft.com