Windows 11: Microsoft naprawia problem ze wskaźnikiem baterii

Już nigdy nie ucieszy Cię informacja, że bateria Twojego laptopa ma 103% naładowania.

Foto: Microsoft

Problem ze wskaźnikiem naładowania baterii w Windows 11 pojawił się 8 listopada i jak dotąd nie został naprawiony. Teraz dostępna jest łatka likwidująca buga, jednak jak na razie tylko w kanale Dev, dostępnym dla użytkowników programu Windows Insider. A konkretniej - błąd już nie występuje w buildzie 22523. Microsoft nie wyjaśnił jednak, na czym polegał błąd.

Jeśli występuje on i u Ciebie, a nie jesteś Insiderm, musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać na aktualizację wersji stabilnej, która przyniesie zmianę na lepsze. A warto dodać, że we wspomnianym buildzie znajdują się także łatki dla kilku innych problemów, w tym związanych z nieprawidłowym działaniem niektórym elementów w systemowych Ustawieniach. Użytkownicy zgłaszali i zgłaszają niespodziewane zamykanie okna Ustawień, a także brak odpowiedzi niektórych elementów.

Zobacz również:

  • Windows 11 - tak wygląda nowy Menedżer Zadań
  • One Outlook na wiosnę. Jak zmieni internet?
  • Amazon.pl - najlepsze promocje/oferty/wyprzedaże [25.01.2022]

Tak więc, niestety, potwierdziły się obawy wielu użytkowników - Windows 11 w tym stanie nie powinien się jeszcze ukazywać. Choć większość funkcji działa w nim świetnie, to jednak nie możemy go nazwać produktem w pełni dopracowanym i przetestowanym.

Źródło: MS PowerUser