Windows 11 zostanie w pełni zintegrowany ze Spotify!

Tego się nie spodziewaliśmy! Microsoft zamierza zintegrować system operacyjny Windows 10 z popularnym serwisem streamingowym - Spotify.

Windows 11 to jeden z szybciej rozwijających się systemów operacyjnych. Tempo prac Microsoftu jest zadziwiające. Przez nieco miesiąc od premiery pierwszej wersji testowej naprawiono mnóstwo błędów, a gigant z Redmond co chwile dodaje również nowe funkcje. Najnowszą z nich jest integracja serwisu streamingowego Spotify z aplikacją Zegar.

Aktualnie w Windows 11 znajdziemy starą wersję aplikacji Zegar z Windowsa 10

Aktualnie w Windows 11 znajdziemy starą wersję aplikacji Zegar z Windowsa 10

Implementacja integracji ze Spotify jest dosyć nietypowa. Microsoft postanowił wdrożyć do systemu operacyjnego Windows 11 narzędzie zwiększające produktywność. Dzięki zmodyfikowanej aplikacji Zegar łatwiej będzie egzekwować popularne koncepcje zwiększania produktywności jak technika Pomodoro.

Zobacz również:

  • Dlaczego zawsze warto używać świeżej instalacji systemu na nowym urządzeniu?
  • Microsoft Teams 2.0 już wkrótce
  • Dlaczego nie możesz mieć Windows 11? Powie Ci to aplikacja Microsoftu

W aplikacji Zegar pojawi się nowa zakładka o nazwie Sesje skupienia. Pozwala ona ustawiać cele i minutniki dla konkretnych zadań. Całość zintegrowano z Windows Task oraz Spotify. Dzięki temu bezpośrednio z aplikacji Zegar możemy wybrać playlistę, która może towarzyszyć nam podczas pracy.

W chwili obecnej brakuje jeszcze szczegółowych informacji na temat integracji Windowsa 11 ze Spotify. Microsoft nie pochwalił się czy będziemy mogli dokładnie decydować o własnych piosenek. Możliwe, że firma przygotuje specjalne playlisty i nie da użytkownikom dostępu do ich kont na Spotify.

Spotify w Windows 11

Spotify w Windows 11

Więcej informacji o Spotify w Windows 11 pojawi się w momencie, gdy usługa zacznie działać w wersjach testowych.

Źródło inspiracji: slashgear.com