Windows 2000 PL już wkrótce

Polski oddział Microsoftu zaprezentował wersję beta Windows 2000 PL i potwierdził termin premiery tego systemu operacyjnego na światowym rynku.

Dzisiaj (11.01.2000 r.) oddział Microsoftu na pokazie dla prasy po raz pierwszy zaprezentował polską wersję beta systemu Windows 2000 Server i Professional. Oprogramowanie to w wersji finalnej powinno pojawiać się w sprzedaży już w kwietniu tego roku. W zeszłym miesiącu firma poinformowała, iż opracowywany od 3 lat system operacyjny jest już gotowy, a jego światowa premiera nastąpi 17 lutego. Jak zapewnia producent, Windows 2000 jest platformą o dużej niezawodności, znakomicie zintegrowaną z wszelkimi usługami internetowymi. Ma to być najbardziej stabilny i zarazem najszybszy system operacyjny, jaki dotychczas wyprodukował Microsoft.

"Polska wersja serwera Windows 2000 jest kolejnym przykładem, pokazującym nasze zaangażowanie w rynek polski. W epoce Internetu posiadanie profesjonalnych narzędzi obsługiwanych w lokalnym języku jest, naszym zdaniem, podstawą rozwoju danego rynku" - powiedział Jakub Połeć, Product Manager w Microsofcie.

Więcej informacji: www.microsoft.com/poland