Windows 7 Professional i Ultimate w ofercie Vobis

Firma Vobis rozszerzyła przedsprzedaż Windows 7 o 500 egzemplarzy. Do oferty trafiły również wersje Professional oraz Ultimate systemu.

Polecamy:

Centrum Windows 7

Sporym zaskoczeniem była dla nas informacja o rozpoczęciu przez sklep Vobis nieautoryzowanej przez Microsoft akcji przedsprzedażowej Windows 7. Przypomnijmy, że sieć udostępniła wersję systemu Windows 7 Home Premium E w cenie 499 złotych równo rozpoczęciem akcji na zachodzie.

Vobis w ciągu pierwszych siedmiu dni od ogłoszenia przedsprzedaży sprzedał 500 sztuk pakietu Home Premium. Dostępna pula rozeszła się szybciej niż przypuszczano, postanowiono więc rozszerzyć ofertę o kolejne 500 egzemplarzy. W ramach przedsprzedaży udostępniono właśnie Windows 7 Professional oraz Ultimate.

Ceny zestawów w Vobis to: 499 zł za Windows 7 Home Premium E, 1199 zł za Windows 7 Professional E oraz 1299 zł za Windows 7 Ultimate E. Do każdego z pakietów dodawane są różne dodatki.

Dla porównania, w Wielkiej Brytanii klienci mogą nabyć system w wersji Windows 7 Home Premium za 49,99 funtów oraz Windows 7 Professional za 99,99 funtów.

Oferta brytyjska jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z zakładanymi cenami po premierze systemu - według Microsoftu Windows 7 Home Premium Edition będzie kosztować 149 funtów, Professional 219 funtów a Ultimate Edition 229 funtów.

Vobis informuje, że zamówienia zostaną dostarczone do klientów już w dniu premiery systemu, czyli 22 października br.

Sprawdź, jak kupić nawigację i zobacz najlepsze modele w Rankingu PC Worlda!

Promocyjne ceny nawigacji GPS w Sklepie idg.pl