Windows 7 RTM już do ściągnięcia - pobierz za darmo ze strony Microsoftu

Microsoft udostępnił do pobrania Windows 7 Enterprise w edycji ostatecznej (RTM). Do ściągnięcia systemu nie jest wymagane posiadane licencji MSDN ani Technet, wystarczy wejść w witrynę Technet Evaluation Center.

Windows 7 Enterprise RTM dostępny jest w edycji angielskiej, hiszpańskiej, japońskiej, francuskiej i niemieckiej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by system przerobić na Windows 7 PL.

Pobierz pliki: Ściągnij Windows 7 RTM - trial już do pobrania za darmo

Windows 7 RTM już do ściągnięcia - pobierz za darmo ze strony Microsoftu

Windows 7 RTM już do ściągnięcia - pobierz za darmo ze strony Microsoftu

Kupiłeś laptop z Vistą? Możesz zrobić upgrade do Windows 7! Ponad 300 uprawnionych modeli na liście: PC World 9/2009

Po instalacji użytkownik ma 10 dni na aktywację produktu - z edycji testowej można korzystać przez 90 dni. Kiedy operacja aktywacji nie zostanie zakończona sukcesem lub 90-dniowy okres testowy się zakończy, system będzie się zamykał co godzinę. Posiadanie klucza nie jest wymagane, ponieważ jest to wersja Enterprise.

Do instalacji Windows 7 Enterprise nie jest wymagany klucz produktu, został on bowiem zaszyty w systemie. Opublikowana dziś edycja nie umożliwia aktualizacji do wydania dostępnego w handlu detalicznym, nie będzie też dostępna w sklepach.

Windows 7 Enterprise różni się od Home Premium kilkoma funkcjami: nie posiada modułu Windows Media Center, natomiast obsługuje system BranCache, który w połączeniu z Windows Serverem 2008 R2 pozwala na lokalne przechowywanie i udostępnianie plików w systemie P2P.