Windows 7 Ultimate za darmo dla wybranych

Microsoft ogłosił, że udostępni Windows 7 Ultimate za darmo wszystkim zaproszonym przez firmę beta-testerom, którzy byli objęci programem bety technicznej.

Windows 7 Ultimate za darmo dla wybranych

Kupiłeś laptop z Vistą? Możesz zrobić upgrade do Windows 7! Ponad 300 uprawnionych modeli na liście: PC World 9/2009

Rzecznik Microsoftu, Brandon LeBlanc, napisał na swoim blogu, że firma chce uhonorować wszystkich beta-testerów, którzy wzięli udział w programie bety technicznej Windows 7. W zamian za pomoc Microsoft zaoferuje tym osobom Windows 7 Ultimate całkowicie za darmo.

Niestety, nagroda należy się jedynie osobom, które wcześniej dostały oficjalne zaproszenie Microsoftu do testów. Osoby, które pobrały publiczną wersję beta Windows 7 lub Windows 7 RC nie otrzymają "wynagrodzenia".

Jeszcze niedawno Microsoft kategorycznie twierdził, że żadni beta-testerzy nie otrzymają darmowych wersji Windows 7. Wielu użytkowników deklarowało na forach internetowych, że czują się rozczarowani taką decyzją.

Udostępnienie darmowego Windows 7 Ultimate dla zamkniętej grupy osób trudno nazwać wielką szczodrością ze strony firmy. W końcu wiadomo już, że Windows 7 Ultimate OEM został złamany przez chińskich hakerów (artykuł: Windows 7 Ultimate RTM złamane. Powód? Vista!).

Premiera Windows7 odbędzie się 22 października bieżącego roku.

Sprawdź, jak kupić nawigację i zobacz najlepsze modele w Rankingu PC Worlda!

Promocyjne ceny nawigacji GPS w Sklepie idg.pl