Windows 7 światowym hitem w przedsprzedaży. W Polsce za 499 zł

Nocne udostępnienie Windows 7 w przedsprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady i Chin okazało się strzałem w dziesiątkę. Najnowszy system operacyjny Microsoftu przez osiem godzin sprzedał się lepiej niż Vista w ciągu 17 tygodni od własnej prapremiery. Okazuje się, że również polski sklep Vobis udostępnił w ofercie najnowszy OS Microsoftu. Jego cena w Polsce wynosi 499 złotych.

Windows 7 trafił na szczyt list sprzedaży sklepy Amazon zaledwie kilka godzin po uruchomieniu możliwości składania zamówień przedpremierowych. Przedstawiciele sklepu poinformowali, że liczba zamówień na Windows 7 przez pierwsze osiem godzin przekroczyła wyniki Windows Vista z 17-tygodniowego okresu sprzedaży.

W czołówce oprogramowania sklepu Amazon od około 20 dni znajduje się również "Microsoft Windows 7 Home Premium Upgrade" (1 miejsce) oraz "Microsoft Windows 7 Professional Upgrade" (3 miejsce).

Windows 7 trafił do przedsprzedaży dziś w nocy. W Wielkiej Brytanii klienci mogą nabyć system w wersji Windows 7 Home Premium za 49,99 funtów oraz Windows 7 Professional za 99,99 funtów. Jest to bardzo atrakcyjna oferta w porównaniu z zakładanymi cenami po premierze systemu - według Microsoftu Windows 7 Home Premium Edition będzie kosztować 149 funtów, Professional 219 funtów a Ultimate Edition 229 funtów.

Nasza Redakcja przetestowała i wybrała najlepsze nawigacje - zobacz ranking!

Nowość: najlepsze nawigacje z redakcyjnego rankingu możesz kupić w naszym sklepie. Sprawdź!

Aktualizacja: 15 lipca 2009 15:44

Przedsprzedaż Windows 7 rozpoczęła się również w polskim sklepie Vobis. Sklep udostępnia Windows 7 Home Premium E w cenie 499 złotych. Pierwsze 100 osób, które dokona zakupu w sklepie internetowym otrzyma klawiaturę Microsoft Digital Media Keyboard 3000 lub mysz Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 3000 oraz gadżety firmy Microsoft.


Zobacz również