Windows 8.1 RTM w polskiej wersji językowej już dostępny w Sieci

Windows 8.1 w wersji RTM pojawił się kilka dni temu w serwisach pozwalających na wymianę plików. Dzisiaj dostępna jest już także jego polska wersja językowa.

Windows 8.1 osiągnął status RTM dokładnie 27 sierpnia. Oczywiście pomimo tego, że wbrew dotychczasowym praktykom Microsoftu subskrybenci programów MSDN i TechNet nie mogli liczyć na wcześniejszy dostęp do nowego oprogramowania, kwestią czasu były jego nieoficjalne wycieki do Sieci. Tak też się stało: jeszcze tego samego dnia w serwisach pozwalających na wymianę plików zagościła chińska wersja Windows 8.1 Enterprise RTM, natomiast nieco później także angielska wersja Windows 8.1 Pro RTM x64.

Windows 8.1 w 36 wersjach językowych

Dla polskich użytkowników, którzy pomimo ostrzeżeń Microsoftu zamierzają zainstalować Windows 8.1 RTM mam ważną informację: aktualizacja ta dostępna jest już w Sieci w 36 wersjach językowych, w tym polskiej.

Windows 8.1 - kilka słów

Windows 8.1 ma być odpowiedzią Microsoftu na potrzeby niezadowolonych użytkowników Windows 8. Oznacza to m.in. wprowadzenie zmian w kafelkowym interfejsie oraz powrót przycisku Start.

Windows 8.1 będzie miał premierę 17 października. Użytkownicy "ósemki" pobiorą go z Windows Store za darmo.