Windows 8.1 Spring Update dostępny na serwerach Microsoftu

Aktualizacja Windows 8.1 Spring Update pojawiła się już (niechcący?) na serwerach Microsoftu. Jej oficjalna premiera powinna mieć miejsce na początku kwietnia.

Microsoft od miesięcy pracuje nad aktualizacją Windows 8.1 Spring Update, która we wcześniejszych spekulacjach nazywana była Windows 8.1 Update 1. Na początku lutego obraz wczesnej wersji systemu "wyciekł" do sieci, natomiast kilka dni temu nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prace nad nim zakończyły się, co oznacza, że powstała już wersja RTM.

Windows 8.1 Spring Update już na serwerach Microsoftu

Dla osób, które z niecierpliwością czekają na Windows 8.1 Spring Update, który ma być wydany na początku kwietnia, mam ważną informację: aktualizacja ta pojawiła się na serwerach Microsoft. Co prawda amerykańska firma się tym nie chwali, ale na szczęście MyDigitalLife post882751" target="_blank" class="link">zamieścili właśnie prowadzące do niej bezpośrednie linki (pakiety dostępne są dla urządzeń x86, x64 i ARM):

Windows 8.1 Spring Update dostępny na serwerach Microsoftu

Obecnie wydaje się, że są to najprawdopodobniej oficjalne pakiety, które Microsoft zamierza udostępnić za pośrednictwem Windows Update. Jeżeli zdecydujecie się na ich wykorzystanie, pamiętajcie jednak o zrobieniu kopii zapasowej swojego Windows 8.1.

Zobacz również:

  • Emoji z Windows 11 nie pojawią się w Windows 10
  • Patch Tuesday - systemy Windows otrzymują łatki

Windows 8.1 Spring Update - kilka słów

Windows 8.1 Spring Update# niesie ze sobą wiele poprawek błędów oraz zmiany w interfejsie ukierunkowane na użytkowników korzystających z myszy i klawiatury. Pojawiła się również opcja pozwalająca na przypięcie aplikacji Metro na pulpicie.