Windows 8.1: pobierz przewodnik i dowiedz się, jak korzystać z nowego systemu

"Windows 8.1 Quick Guide for Business" to przygotowany przez Microsoft przewodnik dla firm, który podpowiada, jak korzystać z kluczowych funkcji nowego systemu.

Od 17 października użytkownicy ogromnie krytykowanego systemu Windows 8 mogą pobierać za darmo przeznaczoną dla niego aktualizację Windows 8.1. Microsoft przekonuje, że jest ona także najlepszym wyborem przy migracji z szeroko jeszcze przecież wykorzystywanego, lecz mającego wkrótce stracić wsparcie (nie będą mu już dostarczane aktualizacje bezpieczeństwa) systemu Windows XP. Szczególnie zwraca tutaj uwagę na większe bezpieczeństwo oraz biznesowe cechy Windows 8.1, które mają pozwolić organizacjom/firmom na zwiększenie wydajności.

I to właśnie z myślą o nich wydał niedawno "Krótki przewodnik po Windows 8.1 dla firm", w którym omawia kluczowe możliwości swojego najnowszego dziecka oraz podpowiada jak z nich korzystać.

Zobacz również:

  • Windows 11 uruchomisz z procesorami Kaby Lake. Intel dotrzymał słowa
  • Patch Tuesday - systemy Windows otrzymują łatki

"Niezależnie od tego, czy współpracujesz przy dużym projekcie, przygotowujesz się do konferencji, czy jedziesz właśnie do pracy, możesz bezproblemowo razem użyć dotyku, myszki i klawiatury - aby robić to co chcesz i w sposób jaki chcesz. Niniejszy krótki przewodnik pokaże Ci jak się poruszać, nawigować, zarządzać aplikacjami i spersonalizować system Windows 8.1" - zachwala dokument Microsoft.

Pobierz: Windows 8.1 Quick Guide for Business (plik PDF, waga 2,5 MB, w języku angielskim)